Konfigurace

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem XxMajoxX, 28/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. XxMajoxX

    XxMajoxX User

    Zdravim poraďte nějaké dobré konfigurace na lov.... Díky :)
     
  2. zaleži od tvojej vybave
     
  3. XxMajoxX

    XxMajoxX User

    full havoc,lf4 + všechny designy na gola okrem spectuma
     
  4. maš apis a zeus
     
  5. XxMajoxX

    XxMajoxX User

    apis
     
  6. tak prvu konfikuraciu napln lf 4 do lodi elit generatori viber extra veci necham na teba
    a stihačky daj jednu LF4 a jeden elit shield do každej druha konfiga je rovnaka ale miesto rychlosti narvi všetko shield a stihačky napchaj iba 5 shieldov a zbitok LF4 skus či ti tato nesadne
     
    oops.eu tohle ocenil(a).
  7. XxMajoxX

    XxMajoxX User

    ok dík
     
  8. neviem či bude pre deba dobra ale skusiť ju možeš
    maš nejaku otazku keď nie tak napiš potom aby mohly administratori LOCKNUT temu
     
  9. Gelda

    Gelda User

    NotDragone konfy co jsi mu poradil by mohly fungovat na nějakého fulkového hráče za předpokladu distribáků a RSB... Ale ani tak bych si takovou konfu nikdy neudělal...

    Pokud nečekáš že se oběť bude nějak vehementněji bránit preferuji klasickou motýlovku ( full dmg a full pohony ) a na druhý konfě full pohony a full štíty ( kdyby se kořist přeci jen bránila tak aby jsi se dohrabal bezpečně portu ) Přičemž já už se fulce blížím a na tyto konfy si nemohu stěžovat. Dá se s tím výborně taktizovat pokud máš aegisku.

    Pro fulkového hráče bych už místo bezštítovky doporučil těžkou konfu full dmg + plnou loď štítů kdyby se někdo bránil a druhou rychlou kde v letounech 10/10 lasery/štíty ( 12/8 při herculech a boosterech) Takto mi to bylo porazeno když jsem se i já sám ptal zkušenějších a skutečně ty konfy nejsou špatné.

    Nejdůležitější otázkou ale je když už se XxMajoxX ptá na konfy... S jakou lodí létá :) A co chce lovit. Podle toho se odvíjí uplně vše :)
     
  10. asi goliatha použiva predsa na damage je najlepšia Aegis je len pre profesionalnich lovcov
     
  11. Gelda

    Gelda User

    Musím nesouhlasit... Ne každý kdo loví musí používat goliatha. Pro mě osobně je goliath do okamžiku FEGu se všim všudy ( HI-Techy, EMP, RSB, oprava PET ... ) velice bezbranná lodička :) Na Aegisku nedám dopustit.

    Každopádně k původnímu dotazu.. Na Goliatha by ti měl konfy doporučit někdo kdo s nimi lítá pravidelně. Mezi tyto hráče naštěstí nepatřím. Aegis is the best. :D
     
  12. pochobil si spravne vubec co som psal ja myslel goliath najvedši damage
    Aegis pre elitnich lovcov ktori sa neboja zaplatiť
     
  13. Gelda

    Gelda User

    Pochopil jsem tě jak se jen dalo podle vět bez velkých písmen na začátku a teček na konci :D
     
  14. Ták ja na to nemam čas a ajtak ja nikdy som nebol dobry v jazykov.
     
  15. Korben

    Korben User

    NotDragonCZ DMG nieje všetko. Ak neovládaš taktiku a iné vylepšenia ktoré hra ponúka, tak DMG ti je nanič. ;)
     
  16. Crystal

    Crystal User

    NotDragonCZ ja len dufam ze slovencina nieje tvoj rodny jazyk :D

    dalej...hmm no premna je zas aega akurat tak na zaplnenie hangaru a posielanie surovin

    s golom lovim, lietam v gg, aj na akcie :) proste vsade

    aega je dobra akurat nato, ze ked narazite na niakeho lovca, mozte si opravit stit a hp, a branit sa popripade zdrhnut alebo ho zahnat

    ale napr. pri 1 vs. 1 na full uctoch by aega prehrala, tam totiz staci jeden uder rsb a cele doplnene HP je prec :) predsa len na full vybave 5 laserov chyba

    dobra lod pre slabsich, ale u mna nema vyuzitie

    na npc nepotrebujem opravovat zivot, tam potrebujem hlavne dmg

    do bran tak isto mi je aegis akurat na pritaz kvoli nizsej dmg

    a na love tak isto....je pravda ze na love sa full aegis tazko sundava, tak ale to je hlavne preto ze musite lietat na full pohonoch...cize na love treba lod rychlo sundat alebo ist prec, ziadne zbytocne duelovanie
     
  17. Crystal full muzes mit co chces,ale pokud to s tou lodi neumis tak te sunda i spearhead. At si tazatel hodi jednu ryclou konfu4 az 6 stitu jinak laser a druhou lod stity jinak laser a pokud si vzpomene pouzit vse co je dostupne ve hre tak ho moc lodi nesunda. A bojuje se az dokonce zadny utikani.:)
     
  18. Crystal

    Crystal User

    Deborka[TVL] dneska toho hrac nemusi moc vediet aby niekoho sundal, staci mu full ucet, double boostre a rsb a emp...a na takej vybave je majster kazdy :)

    hlavne ze takmer vsetci majstri z mojho serveru maju pozabijanych okolo 5 milionov votrelcov :)

    aegis je dobra lod ale podla mna sa nevyrovna full spectrumovy alebo sentinelovy...

    proste dnes je to o tom kto ma kolko prachov alebo kolko si stihol nabotovat...ak sa bavime o uplnej spicke serverov samozrejme
    proste je to tak a je to na nas skutocnych hracoch aby sme ich prekonali a postupne znicili

    cize autorovy odporucam nech trosku pocka s lovom a tvrdo maka na kazdom detaile vybavy...kedze ma teraz len apis...s takou vybavou bude zdrhat skor nez lovit....

    bude to tvrde ziskat vybavu ale nakonci zisti ze konecne ma ucet nato aby mohol konkurovat a potom moze rozvijat svoje bojove schopnosti a hladat idealne konfi :) a z zdrhaca sa stane skutocny lovec

    BTW: nechcem tu dalej nic riesit ohladne kolotocarov..proste som len autorovy nacrtol realitu aka panuje na serveroch cize to tu nikto dalej nerieste...ale zlepsuje sa to a o par rokov najsikovnejsi hraci ovladnu servery
     
  19. Korben

    Korben User

    OT post zmazaný.
     
    SauronL tohle ocenil(a).
  20. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.