Podpora Konfigurátor dmg

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem jox28, 20/11/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jox28

    jox28 User

    Zdravím všechny,
    hledám nějaký konfigurátor dmg, jeden je na ulozto, ale ten je zamčený druhý je na
    3scalculator.swf ,ale ten je zastaralý. Tak bych se rád touto cestou zeptal zda by mi s tím někdo pomohl. Předem všem děkuji za ochotu.
    S pozdravem Jox28
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. -baghira2-

    -baghira2- User

    Na ulozto Ti píše, Poslat majiteli souboru žádost o heslo.
    Pokud ten konfigurátor dmg skutočne chceš, musíš s majiteľom súboru komunikovať a odpísať mu.
    - Bez toho to nejde.

    Aj by som rád pomohol, ale vkladať odkazy na cudzie stránky, je priamo zakázané pravidlami fóra.
    - Porušenie pravidiel fóra, nikdy nie je bez trestu.
     
  3. svi1

    svi1 User

  4. Mám dvě excelové tabulky na to,jednu zpracoval Kubino a druhou můj kámoš z eic,ale nemohu to sem vložit.
     
  5. Vtipálku, nevíš že o mrtvých se nežertuje? :D

    Tabulka je v rámci možností funkční a aktuální, takže kdo ji chce zkusit, je vítaný, i když do Vánoc je ještě daleko. :D Dal jsem tam přímo link na stáhnutí, takže už není potřeba složitě v google tabulkách hledat download, stačí 3x kliknout.

    Tak veselou zábavu a zase za půl roku čau. :D
     
    svi1 tohle ocenil(a).
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.