Oznámení Kontakty

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem �.K.Я.A.Đ.A.�, 31/7/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravim všetkych, chcem sa len opýtať prečo keď po každom nalogovani otvorim položku "Kontakty" tak tam mám používatela cz3_KΘŋΞV™
    Vymazal som ho už vela krát a od tohto hráča mi prišla aj správa typu: Dear pilot!
    Thanks that you stay with us! We want to make prize draw!
    Registering in the draw you can get:
    a tak ďalej.
    čítal som že viacerým hráčom poslal túto správu a že ho ponahlasovali. ja sa chcem opýtať prečo ho nemožem vymazať z kontaktov a stále ho tam mám.
    ďakujem
     
  2. ZOHAN

    ZOHAN User

    Na tvou otázku ti nikdo nedá přesnou odpověď, protože tento problém je údajně nahlášen a jen musíme trpělivě počkat, než nám tuto drobnou chybičku provozovatel této umírající a zabugované hry konečně opraví?
    Věř tomu, že se ti posílá jen 1 hráč, tak to je ještě v pohodě.
    Podívej se sem, jak fungují kontakty na GE-1.I když vše zablokuješ, smažeš kontakty, naloguješ a hned je máš zpátky a najednou máš 127 nových kontaktů a 800 nových žádostí?

    Žiadosti o priateľstvo
     
  3. Arya

    Arya User

    �.K.Я.A.Đ.A.�, Ahoj :) zkoušel sis tohoto hráče zablokovat? Ohledně žádostí o přátelství byla nahlášena chyba. Bohužel my nedokážeme ovlivnit kdy nebo jak rychle chyby v BP opraví. Tato chyba byla hlášena 19.7., bude to bezmála 14 dní a stále nic. Doufejme, že k opravě dojde brzy.
     
  4. ZOHAN

    ZOHAN User

    Jakým způsobem mám tohoto hráče zablokovat?
    Problém je v tom, že už jednou v minulosti z tohoto účtu : cz3_KΘŋΞV™ odcházel spambot do mejlu a vždy tomu předchází posílání pozvánek hráčům, aby získal tento program co nejvíce kontaktů na aktivní hráče.
    Není mi jasné, proč tento účet už nebyl v minulosti permanentně zabanován a koukám, že už má ban, tak zkusím to vymazat a uvidíme, zda zase pošle pozvánku?
     
  5. Arya

    Arya User

    Žádost od něj smaž a zkus si ho přidat na černou listinu.
     
  6. ZOHAN

    ZOHAN User

    Jelikož má ten hráč konečně ban na účet, tak mi dnes ta pozvánka na přátelství opakovaně nepřišla. Doufám, že už to tak zůstane a že už bude konečně klid.
    Jinak na GE1 problém stále trvá, pokud to dnes dopoledním restartem nefixnuli, protože zde na foru chybí informace o tom, co vlastně opravovali.
     
  7. RavenDugga

    RavenDugga Guest

    Znám toho hráče konev ze serveru cz3 stejně tak krada taky cz3 a myslím jsi že konev by neposílal nějaké maily v angličtině protože to byl starší pán co hrál ze svojim synem darkorbit možná se jeho účet stal obětí útoku
     
  8. ZOHAN

    ZOHAN User

    A pointa tvého příspěvku je kde, když tento účet je opětovně zabanován za spambota?
    Leda mu chceš přitížit ještě sdílením? A pokud nemáš jasné důkazy, tak tu nepiš slova jako možná a útok.;):p:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.