Koupě Aegis

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Kenny, 21/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Má cenu počkat, nebo koupit ?

  1. Kup to !

    17 hlasy(ů)
    45.9%
  2. Počkej, dočkej času...

    20 hlasy(ů)
    54.1%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Kenny

    Kenny User

    Dobrý den. Mám 460k urka.
    Uvažuji o koupi aegis.
    Mám 300 mega kreditů.
    Myslíte, že bude v nové aukci aegis ?
    Nerad bych jí koupil za 250úček, a pak byla v aukci :D
    Přiložím zde i hlasování, prosím návštěvníky, ať sem napíší svůj názor, je to jen chvíle, a mě to opravdu pomůže. :)
    Vím, že moderátoři jsou ochotní, a jakmile vám přiletí zpráva z BP, vy to přeložíte, a dáte nám echo. Mě ale zajímá názor. Díky
     
  2. Ono dost záleží na tom, co pro tebe to urko za aegis znamená. Já jsem dospělý pracující a na vánoce jsem si koupil aegis a nějaké studijní body k němu, protože jsem ho chtěl. Jestli si to urko našetřil ve hře, máš k němu určitě jiný vztah. A jestli ještě nevyděláváš, tak ti rozhodnutí nezávidím :D. Já osobně si myslím, že aegis v dražbě bude, a půjde za 1-2 miliardy kreditů, zpočátku.
     
  3. Kenny

    Kenny User

    Čas není důležitý :) A pochybuji, že ten, co má 1-2 miliardy kr, tak nebude mít aegis :D
     
  4. Já bych počkal. Až bude jasné jak to bude s aukcema, tak se můžeš rozhodnout. Aegiska je výborná loď, ale já stejně nejvíc lítám v golíkovi se správným designem je goli nejlepší. Aegisku mám a je super do bran a na farmení a když ji někdo má full tak to je fakt paráda.
    Co se týká aukcí, dnes je to takové hádání z koule a když jsi to vydržel doteď tak už bych si počkal jak to bude.
     
  5. Kenny

    Kenny User

    To je asi pravda... 477kU se těžko schání, opravdu by bylo těch 250kU škoda no :D Před rokem bych to bral 100%, ale teďka by to naštvalo :D
     
  6. SASFIRE

    SASFIRE User

    Já bych určitě počkal ale mužeš čekat i pul roku než se něco stane s aukci :D
     
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Moze trvat aj niekolko tyzdnov/mesiacov nez sa dozvies,ci bude dana lod v aukcii a ak hej,tak nemusi to byt nastalo,navyse si predstav,ze niektori si setrili pekne vela kreditov a maju na uctoch aj miliardy,takze prebit to bude narocne.Ak lovis NPC vo velkom aj par hodin denne,tak by som ju zobral,pretoze ta lod ma neskutocnu vydrz a sice mensi dmg,ale tie schopnosti to vynahradia a hlavne v skupine je to neocenitelnou sucastou.;)
     
  8. Kenny

    Kenny User

    Tak já počkám, domluvím se s kamarády a zvážím to. Díky
     
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    OT-zmazane
    Uz si odomna dostal odkaz ako prispievat na forum,precitaj si ho.
     
  10. Crystal

    Crystal User

    tak napriklad ja mam 1,5 milardy kreditov a aegisku nemam :) ale ja som doteraz nebol ochotny vyhodit 175k ucka za aegu...aj ked by to zabralo len zo 15 hodin cca farmenia v skupinovke

    a neratam ze to bude trvat pol roka a silno pochybujem ze sa tam objavi aegis alebo skill dizajny....to sotva, to by ich mal potom kazdy omg a BP si nebude nicit zdroj penazi sa spametajte :D

    skor tam podla mna pojdu debne,palivove cpu na pet, a mozno dizajn veteran na trinity lode, alebo rsb alebo isty pocet x4.......ale trinity lode,skill dizajny,lf4 alebo stihackove dizajny tam nebudu tomu neverim vobec :)

    je to hlupost...kazdy by ich mal....ako teraz ked ma kazda lamka enforcera tak by to bolo z aegov
     
    Naposledy upraveno: 23/1/14
  11. No tak to by bol ,,masaker na aegisa" :D
    Ale bral by som to kedže do Darku nič nedávam,okrem času:)
    Ale Crystal má bohužiaľ pravdu ,,BP" si svoje zdroje drží a len tak nepúšťa.
     
  12. SASFIRE

    SASFIRE User

    Ale ty skill dizain už sou taky staré nějáky a mnoho hráču má všechny a vidím i flax goliky co je mají mohly by je tam dat ja vzal už hodně beden ale žádný dizain
     
  13. martin144

    martin144 User

    zaleží jak hodně hraješ a co střílíš ale bejt tebou na nic necekam a kupim ji. uvědom si že ta lod tu neni zas tak dlouho tak proc by ji strkaly do aukci možna tak spearheada
     
  14. Crystal

    Crystal User

    no ja som zobral asi 1200 debien a padly 2 skill dizajny.... kupovat skill za urko je uz totalna hlupost...a co ze su dlho? keby ich tam dali do par mesiacov ich ma doslova kazdy hrac vsetky.......
    proste toto vam rovno poviem taketo veci do drazieb nepojdu, snivajte dalej......

    spearhed sotva pojde do drazby...stoji malo U a kazdy kdo chce si nanho zarobi za 1 den...ja osobne ho casto pouzivam na PVP farmenie Ucka alebo na Spaceball :) na toto velmi uzitocna lod kvoli rychlosti :)
    odporucam aegu radsej kupit,necakat...nemas totiz naco :)

    inak na tvojom mieste radsej robim brany za to ucko...a odporucam mat 30% zlavu na U predmety..usetrite velmi vela U za malo eur :)

    ak ide o moj nazor je taky..aegis proste nechcem lebo ma o 5 laserov menej a davat npc o skoro 1000 dmg s x1 menej...je proste strata casu..golo je najlepsi..jak na farmenie tak do bran...
    aega ma akurat opravovacie schopnosti a tie su dobre tak na zdrhanie pred lovcami :)
     
  15. mmm ja keby mám tolko urka už dávno mám aegis ružové štíty.
    Ale tie asi už máš :)
    ------------------------------------------
    Crystal pre slabších hráčov je to veľmi dobrá loď na brány a npc
    Namakaný hráči ju tiež niekedy využívajú.
    Ja som skúšal na test serveri a môžem povedať,že na niektoré veci je ako ušitý.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 23/1/14
  16. Kenny

    Kenny User

    Chaos, prosím, dávej upravit, nepiš tu multiposty.
    Jak to tak vypadá, počkám ještě týden, a pokud nebude ofiko o aukcích, jdu kupovat.
     
  17. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  18. Aaadio

    Aaadio User

    nové aukce budou co nevidět, tipuju za 3 max 4 měsíce .. počkej si co tam bude a pak uvidíš :)
     
  19. Kenny

    Kenny User

    To jo, ale 3-4 měsíce je dlouhá doba na jeden život :(
     
  20. Crystal

    Crystal User

    prepac ano nehovorim ze to je zla lod....je dobra, len tvrdim ze kto ma skusenosti na npc ju nepotrebuje, mne by proste 5 laserov chybalo....

    dobra je na paladko....a zase ja na paladko nechodim...vseobecne neznasam vsetky sutre :D ja mam ine zdroje zarobku :)
    a nemyslim ze to bude 4 mesiace...to je velmi dlho...skor do konca marca ratam ze to bude..mozno aj do mesiaca...uvidime a ide aj o to ze to nieje jedina novinka...vsimavi hraci iste videli niake ine naznaky..ale o tom neskor :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.