Koupě uridia

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Rumicek, 7/6/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Sentiero

    Sentiero User

    Hehe, já jsem třeba ani nevěděla, že včera byla nějaká porucha nebo že nebyla mhh, ale ještě že tu máme forum, kde se to dozvím hned 8x a dalších 5 lidí to potvrdí :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Kristo

    Kristo User

    Asi by se to chtělo trošku zamyslet, jak můžete plakat že nemůžete poslat peníze do on-line hry na virtuální měnu.
    Taky si občas pošlu ale abych plakal že nemůžu, kam ten svět spěje a "pokud rádi vyhazujete peníze z okna tak sem mohu hodit číslo mého účtu" :p:D
     
  3. Kristo máš pravdu že posielať peniaze do hry je trocha mimo provoz ale zas ber do úvahy aj to že je to každého osobná vec kam dá svoje popr. pre neplnoletých hráčov rodičové peniaze :D
     
  4. Λрø_ıѕ_Psycђø a Kristo já když už někdy posílám, tak to je kvůli výběru ČAS x PENÍZE. A čas je mi pořád ještě dražší;)

    Samozřejmě mi přijde naprosto mimo stěžovat si na to, že jsem nemohl koupit v jeden den, když při nejhorším za týden budu mít další příležitost...
     
  5. Kristo

    Kristo User

    Λрø_ıѕ_Psycђø To je jasný že je to každého věc, já to taky nikomu neberu, jen mně udivuje jak tu někteří lidi naříkají
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.