Koutek pro ostřílené letce

Diskuze na fóru 'Diskuzní koutek' zahájená uživatelem Prdicí~polštářek, 29/3/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Kvůli zrušení pokojíčku legend byste se mohli přesunout sem a omezit ten příval výhružek.
   
 2. ZOHAN

  ZOHAN User

  Prdicí~polštářek?? Co si mám jako představit pod pojmem ''ostřílený letec'' ?

  Když sem umístím jakýkoliv argument, je mi jasné, jak to nakonec dopadne.
  Na plodnou komunikaci je potřeba alespoň minimálně dvou uživatelů, kteří nehoní jen posty, aby mohli ihned takové nesmyslné příspěvky patřičně z multiúčtů ocenit, aby nakonec po celodenní ''dřině'' se našel na topu nějaké nepochopitelné tabulky uživatelů a byl spokojen.

  Spíše bych se chtěl zeptat ostřílených hráčů na fungování toho prohlížeče od BP?

  1. Víkendové klikání GG
  Ať klikám po 1,5,10, nebo 100 klicích, stejně dochází k 5-20 ti vteřinovým prodlevám a velmi často dochází k této hlášce :
  https://ctrlv.cz/ItDd

  2.několikrát denně celý prohlížeč tzv. zamrzne a funguje proti tomu pouze funkce zavřít a znovu se přihlásit a vypisovat hesla

  3. Po nalogování na mapu, nebo po proportování dochází u mého účtu minimálně k 5-ti vteřinovému zaseknutí hry, což je věc po opravě na místě nebo na portu na cizí mapě docela nehratelné, ačkoliv jsem v hangáru už vyorodal tisíce zbytečných předmětů?
  Proč množství předmětů v hangáru tak kriticky ovlivňuje chod hry?

  4. pet? když umístím do peta do kterékoliv konfigurace protokol na zvýšení hp peta 4, tak po každém proportování se pet deaktivuje a zůstane vypnutý. pet se také samovolně vypíná v bráně hades

  Od BP mi chybí více informací o budoucnosti hry a vývoji a přechodu do unity?
  Proč se do hry chrlí stále nové věci, designy, munice, emotikony a podobné nesmysly a neřeší se bugy cti, bugy předmětů a hlavně nikdo naoko neřeší již dávno nahlášené chyby, třeba KBS nebo přenosné i nepřenosné tituly a podobně?

  A vždy se pouze dozvíme, že nejsou informace a potom mi připadá, že si nás majitelé této hry vůbec, ale vůbec nepovažují, protože nějaký twitch, stream, nebo nějaká plodná komunikace na discordu už zde není několik let? Proč asi?

  Pro pár hráčů, co mají rádi PvP, tak opravili UBU, tam hráč se může střílet a nebát se pushingu, ale bugy v té aréně pořád stále fungují.
  Možná jsem uplakánek, ale já už jiný nebudu.
  A když si uživatel za něco platí, tak očekává, že by to snad i mohlo fungovat a že k nám provozovatel bude vstřícný a komunikovat.
   
  Over.Lord, Hohon04 a zdarec1234 tohle ocenili.
 3. Punisher

  Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  Prdicí~polštářek - temu som uzavrel ja osobne, tak sa tu podobne temy vytvarat nebudu. Pokial niekto chce diskutovat, nech je to ku hre.

  LOCK!
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.

Sdílet tuto stránku