Krácení odměn za sestřel NPC

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Jeřen, 20/1/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Jeřen

    Jeřen User

    Zdravím, poradí mi někdo jak jsou nastavený pravidla pro sestřel NPC. Chápu že jsou udělaná opatření proti nepoctivým hráčům, ale pokud jsem naposled byl přihlášen včera 22:30 a dnes začal lítat cca v 9:45 a již v 11:00 se mi krátí odměna za sestřel, není to trochu nahlavu? Dělám úkol na 1200 Hybridní slitiny po sesbírání 200ks už mam zkrácené odměny. Ano nešudlám to municí x1 a x2 takže to jde poměrně slušně, ale po hodině hraní mám konec? Takže je tu někdo schopen mi vysvětlit kolik můžu nastřílet než budu krácený na odměnách?
    Dík za odověd. Jeřen
    A prosím nepište mi odpovědi ve stylu nemusíš to hrát nebo střílej pomaleji dík.
     
  2. Tohle jsem před několika měsíci řešil s podporou a ten pán mi napsal, že "si systém myslí, že jsem autopilot" a tím to pro podporu končí.

    Odlítám (pravda) denně hromadu hodin, ale tohle omezení mě štve víc jak automaty... Každopádně po zavedení toho vězení s boxíkama do hry, jsem zaregistroval znovu snížení odměn až minulej tejden a zajímalo by mě taky, jak to funguje.
     
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Vieme len tolko, ze po urcitej dobe mozu klesnut odmeny za odstrel NPC/boxikov. Taktiez sa niektorym hracom moze objavit "kruh", co je vlastne novy antibot system, kedy sa musite riadit pokynom, ktory sa vam zobrazi a to kolko a ktorych boxikov mate zobrat. Ak by boli nejake nove dostupne informacie pre hracov, urcite sa to dozviete v oficialnych oznameniach.

    LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.