Krádež štítu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Darkorbiter, 15/10/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Cs chci se zeptat proč byly z prodeje stažené štíty SG3N-BO1 a SG3N-BO2 místo toho jsou v obchodě nějaké nesmysly jako SG3N-AO3 a FS-02 a všechno za kredity !! Jedná se o bug? Nebo je to úmysl Bigpointu? Jak má nováček poznat že to jde sehnat pouze z aukce? Ten smysl opravdu nechápu, a nevím proč ve hře už nejde sehnat štít SG3N-BO1 který byl pro nováčky za kredity, měl úžasných 9500 štítu a 70% méně škod, místo toho jsou teď v obchodě předražené a podhodnocené štíty
   
 2. Punisher

  Punisher Board Administrator Team Darkorbit

 3. *brutus*

  *brutus* User

  Punisher proč byla smazána moje slušná odpověď o výrobě v montáži?Aby jsi si připadal důležitý že to víš jenom ty nebo nějak tomu nerozumím?
   
  -baghira2- tohle ocenil(a).
 4. ZOHAN

  ZOHAN User

  Darkorbiter
  Ono sehnat nějaké ty štíty do lodě není zase tak složité, jako spíše časově náročné a pro ty netrpělivé je možnost je zakoupit v sekci obchod. Když BP nemá adevátní příjmy od starých hráčů, snaží se je dostat od nových.
  Některé informace pro nováčky jsou docela dobře na foru schované, takže to mají těžké potom si najít jednoduchou cestu pro získání takových předmětů.
  např.
  Astrální box s kořistí

  Na nových bojových mapách X2–X8 se objevují astrální boxy s kořistí. Ty lze otevřít pouze s pomocí astrálního klíče ke kořisti. Astrální boxy s kořistí mohou s určitou šancí obsahovat:
  • LF3
  • LF4
  • SG3N-B02
  • SG3N-B03
  • FS-03
  • G3N-6900
  • G3N-7900
   
 5. Punisher

  Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  Reagoval si totizto na prispevok multiuctu. A reakcia na zmazany prispevok je tiez zmazana. Nabuduce reaguj na hraca, ktory chce nieco riesit/poradit a nie ineho, co si tu cez multiucet nieco kompenzuje. Snad ti to je jasne a odpusti si tie poznamky o dolezitosti.
   
  -baghira2- tohle ocenil(a).
 6. *brutus*

  *brutus* User

  aha takže ty místo řešení multiúčtu odpověděť můžeš a já ne a ještě si mám nechat poznámky?o_O
   
  -baghira2- tohle ocenil(a).
 7. Punisher

  Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  *brutus* - Multiucet porieseny praveze bol, na ktory si reagoval. Posledny krat to pisem. Reagoval si na prispevok, ktory bol zmazany, preto bola aj tvoja reakcia zmazana tym padom. Keby si reagoval na autora temy s radou, tak tvoj prispevok ostane. Inak ti to uz vysvetlit neviem a pokial s niecim nie si spokojny, mozes si napisat na podporu hry, ze bola tvoja rakcia na OT zmazana. Tymto je tato debata ukoncena. Dalsie prispevky mimo temy budu zmazane a bodovo ohodnotene za nerespektovanie pokynov clena timu.
   
  -baghira2- tohle ocenil(a).
 8. Tess

  Tess S-Moderator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.