kradež učtu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem -Radegast10-, 1/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dobrí den chtěl bych prosimvas vědět co mam dělat když mi někdo ukradl učet a nemužu se na něho tedka vubec přihlásit poradte mi někdo
     
  2. Korben

    Korben User

    Ak ti niekto ukradol účet ,tak krádež musíš nahlásiť na policii, ktorá bude potom kontaktovať BP a následne bude účet zablokovaný.
     
  3. ORBITman

    ORBITman User

    No ja bych to spiš viděl tak že si seděl vedle kamaráda ten znal heslo+ email a je po srandě mě se ještě nestalo že by mi někdo ukrad učet a to nehraju jenom dark orbit ponaučeni do příště neklikat na podivné linky a před kamarády byt velmi opatrny pak se ti toto stávat nebude)) si myslim můj nazor:D
     
  4. Korben

    Korben User

  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Autor dostal celu radu linkov,ktore su na fore ako opatrenia proti kradeziam uctov.Treba sa toho aj drzat a eliminovat riziko kradeze uctu.Zial na fore ti s tym uz nijak nepomozeme,to uz jedine ako kolega pisal :nahlasit na policii.

    Uzavrete,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.