Krádež účtu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Š_E_R_M_I_N_A_T_O_R, 26/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj včera 25.3.2014 mi okolo pol piatej bol odcudzení veľký účet. Prosím o radu kde to možem riešiť a kam sa možem obrátiť. Na českú podporu som už písal a na mail mi poslali kópiu mojej správy a odpoveď žiadna. Prosím dajte mi aspoň link kde sa mám obrátiť.
    Ďakujem.
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Jedine,co mozes spravit je ist to nahlasit na policiu.Oni budu informovat BP o kradezi uctu a BP ho zablokuje.Ak nemas 18 rokov,tak to pojdes nahlasit so svojim zakonnym zastupcom.
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  3. Korben

    Korben User

    Š_E_R_M_I_N_A_T_O_R S podpory dostaneš najprv automatickú odpoveď. To znamená že si musíš počkať na odpoveď pracovníka podpory.

    O ostatnom ťa informoval kolega.
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  4. Zafod

    Zafod User

    Tady nic nepomůže. Uživatel Š_E_R_M_I_N_A_T_O_R evidentně vůbec nic nečte. Velice by mě zajímalo jak přišel k tomu, že mu podpora poslala okopírovanou zprávu. Jako první chodí automatická odpověď, ve které je vše dost jasně napsáno. Zde je klasická ukázka že někteří uživatelé jsou líní i přečíst celý e-mail. A pak se jen diví...

    Btw: při dodržení bezpečnostních zásad, není možné jen tak účet ukrást.
     
  5. -xghost-

    -xghost- User

    Tohle je tu furt. Heslo na mail: nedávat, nedávat, neříkat, nepsat, nevolit stejné jako na jiných loginech (hry, fb, apod. - prostě tam, kde nemáte jistotu, co s tím provozovatel webu udělá) a pro jistotu ještě jednou nedávat.

    Můžeš mít sebelepší heslo na DO, je to k ničemu, když máš špatné na mail. Několikrát mi v minulosti i bez vyžádání přišla od DO zpráva, ve které bylo mé heslo napsané.
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.