kradež uctu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ffilip4770, 9/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ffilip4770

    ffilip4770 User

    moj druhy ucet mi nekto ukradol pisal som to aj na podporu bann a viem kto mi ho aj ukradol :vola sa zmazane (ma zmenene meno ale registrovany je cez zmazane) povedal som mu lem meno a neviem ako zistil heslo a zmenil mi ho a neviem sa prihlasit teraz na ucet co s tim mam vam napisat ID od toho uctu alebo co alebo BIG? na tom druhom ucte sa volam .marshunter. povedzte co mam urobit aby sa mi vratili uzivatelske udaje aby som sa mohol prihlasit
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 9/7/14
    NotDragonCZ tohle ocenil(a).
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ffilip4770 - jedine,co mozes spravit je ist ohlasit kradez uctu na policiu,kedze sa ti dana osoba musela dostat aj na email a potvrdit si zmenu udajov a to je trestny cin.Ak nemas 18 rokov tak v sprievode zakonneho zastupcu.Ale ucet moze byt jedine zablokovany,ked sa to presetri.Samozrejme si za to zodpovedny sam,kedze si zrejme nedbal na bezpecnostne pravidla:
    FAQ - Bezpečnost a opatření proti krádežím herních účtů
    Meno hraca,ktory ti udajne odcudzil ucet zmazane.
     
    NotDragonCZ tohle ocenil(a).
  3. Nemal si
    1. Mu hovoriť svoje meno na Učet
    2. A podpora ti nepomože ani mne nepomaha .

    A to je tvoj kamarat nejaky alebo nejaka cudzia osoba
     
  4. ffilip4770

    ffilip4770 User

    fakt to je trestny cin ?ved je to hra a ja som mu povedal len meno ne heslo takze to neni moja vina
     
    NotDragonCZ tohle ocenil(a).
  5. Je to častočne tvoja vina nemaš nikomu hovoriť svoje udaje .
    A je to trestny čin kradeže cudzej veci .
    A keby si to nehovoril možná by sa to ani nestalo.
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    NotDragonCZ - pozor na vyjadrenia ohladne podpory,kedze podpora pomoze vzdy ked vie,ale ten kto ju kontaktuje musi jednat slusne,pretoze ak je niekto vulgarny,spamuje a podobne,tak nech neocakava ziadnu pomoc.
    ffilip4770 - muselo tam toho byt viacej,inak by nevedel tvoj email,atd..Takto treba postupovat pri kradezi uctu,ako som uviedol vyssie.
     
    NotDragonCZ tohle ocenil(a).
  7. Korben

    Korben User

    ffilip4770 Ak ti ukradne niekto účet, tak musí zmeniť aj email a to môže urobiť len tak že potvrdí odkaz v tvojom emaily. Tak že tým že sa ti dostal na email, spáchal trestný čin, ale len v tom prípade ak si mu údaje od emailu sám neprezradil.
     
    NotDragonCZ tohle ocenil(a).
  8. Možna povedal ešte svoje udaje svojmu kamaratovi a povedal je tomu zlodejovi to je len špekulacia . o_O
     
  9. ffilip4770

    ffilip4770 User

    od emailu som mu nic nepovedal ziadny email ani heslo od neho ale nemohli by ste mi dat uzivatelske udaje ved ja potom zmenim heslo a us nikdy vas nebudem otravovat s takymi vecami ale ked som pozeral externu profilovu stranku tak vystroj normalne mam cize on iba zmenil uzivatelske udaje neposlali by ste mi ich ?
     
    NotDragonCZ tohle ocenil(a).
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    NotDragonCZ - to uz na fore ale nezistime,ze ako sa to stalo,ale pokial hrac dodrzuje bezpecnostne pravidla(link je vyssie) tak sa mu nic podobne neprihodi.
    ffilip4770 - nemame na to pravomoci,aby sme menili uzivatelske udaje.Jedine,co mozes spravit je to,co uz je napisane vyssie,pokial nemas ziadnu kontrolu nad uctom a email bol zmeneny.
     
    NotDragonCZ tohle ocenil(a).
  11. Korben

    Korben User

    ffilip4770 Ak ti nezmenil email , tak prihlasovacie meno a heslo ti nemohol zmeniť, lebo prihlasovacie meno sa meniť nedá a zmenu hesla by musel potvrdiť na tvojom emaily.
    Jediné čo ti mohol zmeniť, je nick v hre.
     
    NotDragonCZ tohle ocenil(a).
  12. ffilip4770

    ffilip4770 User

    a preco sa potom neda prihlasit ??
     
    NotDragonCZ tohle ocenil(a).
  13. Korben

    Korben User

    ffilip4770 My nie sme veštci, my pracujem s konkrétnymi údajmi. My nevieme kto a čo ti urobil na účte. Za účet si si sám zodpovedný. Nechaj si poslať zabudnuté údaje.
     
    NotDragonCZ tohle ocenil(a).
  14. ffilip4770

    ffilip4770 User

    ale ako ked sa neviem dostat na ucet?
     
    NotDragonCZ tohle ocenil(a).
  15. Korben

    Korben User

  16. ffilip4770

    ffilip4770 User

    no ta dobre skusim co sa bude dat ale prosime neuzamykajte temu
     
  17. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ffilip4770 - nechame ju teda otvorenu este a daj vediet ako si dopadol a ci ti dosli na email udaje.
     
  18. ffilip4770

    ffilip4770 User

    urobil som vsetko co sa dalo ale neviem ich najst ale este sa posnazim ..tak nedavajte LOCK
     
  19. Korben

    Korben User

    Čo nevieš nájsť ? :rolleyes:
     
  20. ffilip4770

    ffilip4770 User

    heslo od uctu .marshunter. som tya registrovany nemozete mi na mail -myslim ten v DO poslat udaje ved vy ich viete pekne vas prosiííííím,mozete si kludne pozriet rovn aku IP adresu registrovanych uctov ze to je moj ucet
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.