kradež uctu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ffilip4770, 9/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. TRIXT

    TRIXT User

    ffilip4770: Na úvodní stránce klikni na odkaz "Zapoměl jsi heslo?" (je hned pod políčkem pro zadání hesla). Poté zadej svůj nick (musí to být ten, na který jsi se registroval, nikoliv ten, co jsi si pak případně změnil ve hře) a opiš to číslo z obrázku a když dáš "Dále", dojde ti email (na mail na který jsi se registroval), kde proklikneš odkaz "Zadat nové heslo" a heslo si změníš. Toť vše.
     
  2. ffilip4770

    ffilip4770 User

    myslis ze som to neskusal ?
    ------------------------
    nemohli by ste mi nekto dat obrazkovy navod plis?
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 9/7/14
  3. TRIXT

    TRIXT User

    A kde jsi se zasekl? Neznáš nick, nebo dle obrázku nedokážeš opsat číslo anebo jsi to celé prošel a email ti nedošel? Musíš se přesně vyjadřovat, jinak netušíme co děláš a nevíme, kde máš přesně problém.

    P.S. Nepiš více příspěvků pod sebe. Pokud nikdo nereagoval, použij tlačítko "Upravit" u posledního tvého příspěvku.
     
  4. ffilip4770

    ffilip4770 User

    nick znám,opsat cislo viem ale neviem kde mam zmenit heslo od uctu ked emaili mi chodia na iny email,na ten email od tohto uctu ffilip4770 ne od .marshunter.
    ---------------------------------
    lenze ja neviem heslo od emailu na ktorom som sa registroval ved mi moderatori poslite udaje na mail myslim ten v hre na server globalna europa6 mozte si kludne skontrolovat IP adresu ze tento ucet aj .marshunter. mame rovnaku prosim vas o uzivatelske udaje
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 9/7/14
  5. Korben

    Korben User

    ffilip4770 My tvoje údaje nevieme a ani nevidíme. Žiadny moderátor a ani administrátor nevidí tvoje prihlasovacie údaje. Tak že ti ich ani nemôžeme poslať.

    Počkať, ty nevieš heslo od emailu na ktorom máš registrovaný účet ? No tak to ti nepomôžeme už vôbec. Údaje ti tu nikto nedá.
     
  6. TRIXT

    TRIXT User

    ffilip4770: Pokud máš problém s přihlášením k emailu, musíš jej řešit s podporou serveru, kdde máš email registrovaný. Zdejší admini ani moderátoři ti s tím nemohou pomoci.
     
  7. ffilip4770

    ffilip4770 User

    neviem ci by mi bigpoint nemohol docasne deaktivovoat ucet som tam registrovany cez .marshunter. ,ID sice neviem ale by vam mohol pomoct aj moj BIG dufam .
    A este by ste sa mi mohli v centre konta pozriet na moju emailovu adresu cez ktoru som registrovany a napisat mi ju aspon to by ste mohli spravit pre mna
     
  8. Korben

    Korben User

    ffilip4770 Ty nie len že nevieš heslo od emailu, ty dokonca nevieš ani email. o_O
    Nikto ti nemôže dávať žiadne údaje. Ty ako majiteľ účtu, si musíš všetko pamätať. To kam by sme sa dostali ak by niekto došiel na fórum , napísal by nick nejakého účtu a tvrdil by že je jeho a my by sme mu dali informácie o účte. Ak vieš BIG číslo účtu , tak ID nepotrebuješ, ale na komunikáciu s podporou , musíš písať z autorizovaného emailu ale aký to je email, to ti prezradiť nemôžeme.
     
  9. ffilip4770

    ffilip4770 User

    viem priblizne ze piranha...@azet.sk a potom su tri cisla ja potrebujem len tie cisla ok?a heslo asi viem je len par moznosti co som daval a BIGam cez .marshuntera. **********
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 10/7/14
  10. Korben

    Korben User

    Bohužiaľ , neviem ti pomôcť.
     
  11. Belgam

    Belgam Guest

    BIG jsem smazal,zde se nesmi zverejnovat BIG cislo.
     
  12. ffilip4770

    ffilip4770 User

    Citát zmazaný
    no ta mi povedzte co mam robit !!!!!!!!! ako ho mam zistit ved je to moj ucet tam donutte toho speed09 a teraz ani neviem ako sa vola presne aby mi vratil ucet to on mi ho ukradol
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 10/7/14
  13. Korben

    Korben User

    ffilip4770 Čo máš robiť, ti tu už bolo napísané. Nikto ti účet len tak neukradne. Kto môže za to že si nepamätáš údaje od účtu a ani email ? My nie a spomenuť si musíš ty sám. Bezpečnost a opatření proti krádežím herních účtů

    Bezpečnostní pravidla; Odpovědnost za účet

     
  14. TRIXT

    TRIXT User

    ffilip4770: Jen dodám, že na policii v tvém případě nemá smysl chodit, neb tím, že si skoro nic nepamatuješ znamená, že jim nejsi schopen dodat ani potřebné důkazy. Takže ti nezbude, než začít s novým účtem znovu a tentokráte si pečlivě zapamatovat veškeré potřebné údaje.
     
  15. Korben

    Korben User

    ffilip4770 Tvoj vulgárny post zmazaný, ban na fórum.
    Viac tu nieje čo riešiť.

    Uzavreté, LOCK.
     
  16. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ffilip4770 - clovek sa ti snazi pomoct ako vie,pritom skusenosti su take,ze ked niekto pride o ucet,tak je to na 90% kvoli tomu,ze dal svoje udaje inej osobe alebo sa snazil ucet predat atd...10% je nevedomost(napriklad klikne kam nema)
    Ale za to tvoje vyjadrenie necakaj pomoc,kedze za to,ze si prisiel o ucet si mozes sam.
     
  17. Belgam

    Belgam Guest

    Tento hrac se slusne vyjadrovat ani neumi, protoze uz na starem foru dostal ban a to trvaly.
     
    login.exe tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.