krádež účtu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ●_ѕє¢яєтDєѕтяσуєя_●, 15/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj, někdo se mi vloupal do účtu. Poznal jsem to podle logbooku a velkého úbytku prémiové munice. Bohužel mi nejde změnit heslo, protože mi nepřichází link na e-mail. Prosím o pomoc.
     
  2. Kubino

    Kubino Guest

  3. Korben

    Korben User

    Nemáš povolený Newsletter , tak ti možno práve preto nič nechodí.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. na seznamu je akorát nastavení filtrů a ty mám vypnuté ten whitelist tam nastavit nejde

    jo to je možný nevěděl jsem že newsletter nějak souvisí s účtem myslel jsem že to jsou jenom novinky
    --------------------------
    jak dlouho to může trvat? zkusil jsem to ynovu s aktivovaným newsletterem
    I tak mi to nechodí
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 15/1/15
  5. Korben

    Korben User

    Nepíš viac príspevkov pod seba, máš možnosť svoj príspevok upraviť.

    Seznam je to co neznam. :) Tak že neviem ako dlho im to trvá, no ak ti nič nepríde , tak si napíš na podporu hry a požiadaj o preverenie, či sa tvoj email nenachádza na black liste.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Na Seznam opravdu někdy chodí e-maily opožděně (někdy i den), takže počkej, nejdéle zítra bys to tam už měl mít.
     
  7. podpora mi na to opdpověděla že si mám změnit heslo na mailu- to opravdu pomůže -_-
     
  8. Kubino

    Kubino Guest

    ●_ѕє¢яєтDєѕтяσуєя_●

    samozrejme, že to pomôže a to hlavne ak máš heslá rovnaké. Vieš ono účet sa nedá ukradnúť dokedy nedostane zlodej prístup na mail.

    Treba si zmeniť heslo na maily a následne na účte.
     
  9. na email má jiný heslo a je fakt složitý jenom mi nchodí maily hlavně že reklamy fungují bezproblémově
     
  10. Zafod

    Zafod User

    Kontroloval jsi si v centru účtu zasílání bulletinu? Pokud ano, překontroluj zda tam máš správnou e-mailovou adresu.


    Btw: odeslání (přijmutí) aktiv. linku někdy trvá, nicméně to nemá společného nic s reklamou, takže tvá připomínka je trochu mimo. Nebo ty jsi snad někdy zjišťoval kdy byla reklama odeslána a jak dlouho se toulala na cestě?
     
  11. ano bulletin mám zapnutý a adresa je správná
    potřebuju to heslo změnit dřív než mi ten borec udělá ještě větší bordel na účtu jsem měl 210 000 bile teď mám pod 5000
     
  12. Korben

    Korben User

    Čo si im na tú podporu napísal ?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Možná by ses měl taky zamyslet nad tím, kterému "kamarádovi" jsi prozradil přístupové údaje. Případně na které "FREE" Wi-Fi ses přihlásil. To jenom aby se ti to nestalo znovu.
     
  14. na podporu jsem neapsal že chci změnit heslo a nepřichází mail a že je to naléhavé
    mimo domácí wifi jsem spustil hru jen jednou a to přes LTE na tabletu
     
    Naposledy upraveno: 15/1/15
  15. Korben

    Korben User

    Ja som ti písal, aby si ich požiadal o preverenie , či sa tvoj účet nenachádza na black liste a nič viac. Tak že tam odpíš na ten email a požiadaj len o preverenie, nič viac tam nepíš a nezabudni doložiť ID účtu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. Kubino

    Kubino Guest

    Pokročil nejak autor s problémom?
     
  17. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.