krádež

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem karel2508, 11/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. karel2508

    karel2508 User

    ahoj nevim jestli to sem patří ale ze zoufalstvi nevim kam se mam obratit dneska kolem 16:20 mi byl ukraden učet na cz1 s nickem Capo_Di_Tutti_Capi bohužel si nepamatuji svoje id takže jsem asi nahranej psal jsem na podporu ale tam mi odepsali že tyhle věci již neřeší je tady někdo kdo muže pomoct? diky moc
     
  2. Kubino

    Kubino Guest

    Obráť sa na políciu, kde nahlásiš krádež.
     
  3. karel2508

    karel2508 User

    Kubino ale když neznam svoje id? co mi pomužou ja myslel že byste mohli zasahnout nějak vy
     
  4. Kubino

    Kubino Guest

    ID je vec, ktorú by si vedieť mal. Ak ho nemáš poznamenané môžeš ho vyčítať zo screenu, z riešenia banu v minulosti (napr. aj staré fórum) či miesto ID môžeš použiť číslo BIG ak si platil urídium v SMS.

    My nemáme z bezpečnostného hľadiska ako zakročiť, ak vieš ID alebo BIG obráť sa na políciu, ná bude následne kontaktovať BP.
     
  5. *SATKO*

    *SATKO* User

    Kubino má pravdu,ale ani ID Ti nepomôže.Riešil som takú situáciu na podpore kvôli synovi.Odpovedali,že užívateľ sám zodpovedá za bezpečnosť svojho účtu a majú pravdu.Zrejme unikli Tvoje údaje a niekto to využil.Odporúčam založiť nový účet a dávať väčší pozor,pretože tento už je stratený
     
  6. karel2508

    karel2508 User

    Kubino muj starej nick pod kterym jsem psal na forum je E.T.H.N.I.K.1010 MUŽEŠ MI PROSIM POSLAT NĚJAKY ODKAZ NA NĚJ JA SE V TOM MOC NEVYZNAM A NEVIM KDE TO HLEDAT DIKY MOC
     
  7. Logan

    Logan User

    *SATKO* ano mas pravdu.

    jedina mozna vec je kontaktovat policiu, tak kontakutuje BP a ucet bude zablokovany.

    Pre autora:
    na fore ti s tym bohuzial nepomozeme pretoze nemame opravnenie akokolvek manipulovat s uctami hracov a taktiez nemame potrebne prostriedky na to aby sme zistili komu patri dany ucet aj keby si vedel ID ci BIG.

    Inac na fore nepiseme velkymi pismenami znamena to ze kricis
     
  8. karel2508

    karel2508 User

    za velke pismena se omlouvam přepla mi klavesnice ja jen myslel že učet mužete zablokovat i vy ale i tak dik za odpovědi
     
  9. Logan

    Logan User

    Noo my nie niekedy to mohla urobit podpora, ale aj vtedy si musel poriadne dokazat ze dany ucet je Tvoj.
    Jednym z veci ktore si musel dolozit bolo aj ID, BIG, dni kedy a ako si nakupoval uridium a tak dalej.
    Takze ani vtedy to nebolo jednoduche
    No uz nejaku dobu bohuzial plati, ze toto musis riesit cez policiu a tak dalej.

    Bohuzial Ti na fore nepomozeme.

    Mozem temu uzavriet?
     
  10. karel2508

    karel2508 User

    ano mužeš a diky
     
  11. Logan

    Logan User

    Tak si dovoli temu uzavriet.

    Dufam, ze to pre Teba aj tak dopadne dobre

    Lock!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.