Krádež

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem 1995LOL, 28/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. 1995LOL

    1995LOL User

    Zdravím.., přiznám bohužel jsem věřil někomu... a chcel vyměnit učet... jenže mi ukradl učet... Momentálně se jmenuje CUTUMBER alítal na učtě jménem Milacek. Chtěl bych se zeptat jestli se stím dá něco dělat do toho učtu jsem dal hodně peněz... a docela mě to mrzí.. pokud by to šlo nějak vrátit... nebo ták... prosím ozvěte se mi na email *** děkuji moc ;)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 28/5/14
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    1995LOL - na forum sa neposkytuju kontaktne udaje ako email,zmazane.

    Vymena hernych uctov je hrube porusenie pravidiel a este mas drzost ziadat o svoj herny ucet?Ak si do neho investoval,tak by bola blbost ho s niekym menit,za co si mozes sam a este k tomu je to porusenie pravidiel.

    6.1. Prodej/převod/výměna účtů

    Využití herních účtů ke komerčním účelům nebo jejich prodej či převod jsou zakázány. Totéž platí pro převzetí účtu od třetí strany, ať už prostřednictvím koupě, propůjčení nebo darování.
     
  3. 1995LOL

    1995LOL User

    aha tudíš jsem prostě hlupý a můj učet zpět už mít nebudu a on z toho také nic nebude mít? :O
     
  4. kamarade chybama se učíš :) ale toto je hlupost :)
     
  5. CrazyLove

    CrazyLove User

    Nie, svoj účet už naspäť mať nebudeš, jedine že by si si to vybavil priamo s tým človekom. On však na tom účte môže ďalej hrať. V takýchto prípadoch sa odporúča obrátiť sa na políciu, oni následne kontaktujú priamo BP, ktorý účet zablokuje.
     
  6. 1995LOL

    1995LOL User

    Ahá .. :) tak to děkuji a proč na policii..? budu jí otravovat kvůli hře :D
     
  7. njn nieje hra pro deti :) já mám investce nad 4.000 aj výšše a rozhodně nedám nikomu nič :)
     
  8. Korben

    Korben User

    1995LOL Nuž ak si prišiel o účet, tak to ti ho už nikto nevráti a jediná možnosť je zablokovanie účtu , ale to môže byť urobené len na základe podnetu s polície.
     
  9. Logan

    Logan User

    A este dodam ak si do toho uctu vrazil toooolko penazi ako pises, urcite sa ti na tu policiu oplati ist :D
     
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Temu povazujem za dostatocne zodpovedanu.Viac tu nie je co riesit.

    Uzavrete,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.