Krádež

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem **LUDRA**, 27/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. **LUDRA**

    **LUDRA** User

    Zdravím..Byl mi odcizen účet...Chci se zeptat zdali se dá nějak zablokovat...Když by to nešlo ... Tak se rovnou přiznávám že jsem se ho snažil prodat ale bohužel jsem byl okraden...Tak ho prostě jen bloknout..Veškeré informace řeknu popřípadě pošlu foto
    Děkuji
     
  2. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    **LUDRA** to je jen tvůj problém, ještě když se sám pokoušíš účet prodat, což je navíc jasné porušování VOP. Krádež účtu a žádost o jeho blokaci můžeš nahlásit a podat na Policii.
    Zodpovězeno, LOCK!
     
  3. Korben

    Korben User

    **LUDRA** Ty si myslíš že my sme padnutý na hlavu ? Každý jeden "ukradnutý účet" , nevydarený obchod, alebo hráč naletí podvodníkovi , alebo výsledok zdielania účtov. Jednoducho ku krádeži nikdy len tak nedošlo.;)
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    **LUDRA** - nehnevaj sa,ale snazis sa predat ucet,co je porusenie pravidel a este mas tu drzost pisat na forum a ziadat blokovanie.Nuz kto si nevazi svoj ucet a predava ho,vacsinou dopadne takto.Ako spomenul kolega,tak to musis riesit s policou,vela stastia :D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.