Oznámení Krátky update o aktuálnych problémoch v hre

Diskuze na fóru 'Oficiální oznámení' zahájená uživatelem Punisher, 13/9/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Punisher

  Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  Ahoj piloti!

  V prvom rade vám chceme poslať obrovské „Ďakujeme“ za všetku vašu trpezlivosť a lojalitu v týchto ťažkých časoch. Naša hra stále nie je stabilná a aj keď na pozadí usilovne pracujeme na tom, aby hranie bolo opäť plynulé a obmedzili sa problémy s prihlásením, stále sa v hre objavuje množstvo problémov, ktoré kazia hernú zábavu. Buď sa nemôžete prihlásiť, alebo ak ste prihlásení, tak na vesmírnej mape sú veľké lagy a zamrznutia, ktoré znemožňujú plynulé hranie.

  Uisťujeme vás, že neustále pracujeme na pozadí, aby sme sa zbavili všetkých týchto problémov. Neexistujú žiadne technické podrobnosti, ktoré by sme mohli oznámiť, ale práca napreduje, a aj keď každý deň nezverejňujeme informácie o práci na pozadí, ktorá prebieha, robíme všetko, čo je v našich silách, aby sme problémy vyriešili a odstránili.

  Ospravedlňujeme sa za všetky spôsobené nepríjemnosti. Ďakujeme za vašu neustálu trpezlivosť a podporu.

  Váš Darkorbit Tím
   
 2. Punisher

  Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  Ahoj piloti!

  Pred týždňom sme zverejnili posledné vyjadrenie k problémom s hrou. Sme radi, že medzitým sa nám podarilo vyriešiť veľa problémov a stabilita hry je teraz oveľa lepšia. Hra však stále trpí lagmi a zamŕzaním a z času na čas sa vyskytnú aj výpadky alebo odpojenie hráčov počas hrania. Ale našťastie tieto problémy s pripojením netrvajú dlho a po krátkom čase sa to vyrieši. Stále v pozadí pracujeme na zlepšení situácie a odstránení problémov. Plánujeme aj kompenzácie, ale bude to až po obnovení plynulého hrania, aby sme sa uistili, že každý môže svoju kompenzáciu bez problémov využiť. Preto stále žiadame všetkých našich hráčov o trochu viac trpezlivosti.
  Ďakujem mnohokrát!

  Váš Darkorbit Tím
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.