Krystal Rozvratu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem [†Marquez†], 15/11/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdarvím a Rád bych Vás požád o radu a to jak co nejdříve získat větší množství Krystalu Rozvratu.jde ještě nějak jinak získat kromě toho co padá z Bran? v Montáži jsem neviděl,že by se dal Vyrobit,nebo třeba v Obchodě.padá případně i z některych Bedniček? Zelené,Zlaté,Apokalyptické,Obsidiánské nebo Červené a Modré? Chci si totiž Vyrobit Design Spartan.
    Díky za Vaše Rady a Tipy,ale jen ty Reálné,žádné Fantazírování nebo Smyšlené. :-D
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  3. jenže v tom vidím malou komplikaci na již zminované spartany 10ks je potřeba nějakých 2250 krystalů a já mám pouze zatím 885 takže to bych musel utočit bran a bran,jako vyloženě na to nespěchám,ale ani tak bych to do konce roku nedal.není nějaká jiná cesta ještě?
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    [†Marquez†] - ziadna rychlejsia cesta nie je. Obcas moze byt krystal rozvratu v kalendari (par kuskov), ale inak z bran.
     
  5. zdarec1234

    zdarec1234 User

    Já je nejrychleji sbírám z denního kalendáře.
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    zdarec1234 - najrychlejsie? Vsak to ti da max par desiatok do mesiaca. Trvalo by ti preto roky nazbierat krystaly na full spartana. Ta moznost je strasne pomala.
     
  7. josef402

    josef402 User

    jen tocit branu kuper a pri akci na zisk 2nasobek,streka na dlouho:cool: sber:confused: na branu:D stesti zeje to us za mnou:):)
     
  8. MINNORIT

    MINNORIT User

    Najrychlejšie je to z Hades nazbierane, tu branu lacno postaviš a s dobrou skupinou aj rychlo spraviš tak v pohode za nedelu daš 30 hadesiek a maš na full sprtany krystale inak to rychlo nedaš, z kalendara su dobre akurat tak na skladanie farebnych bedničiek :)
     
  9. ZOHAN

    ZOHAN User

    Tak tady čtu mínno, že matematika ti moc asi nejde.
     
  10. MINNORIT

    MINNORIT User

    ZOHAN ... počital som že už dake tie kristale ma a 30 x priemer 25 dakych 750 cca aspon ja to mam tak na malom čo mi chyba na full spartanov len nemam čas lietat na tom tak to tak bude ešte dlho len aby to nedorobil ten mesačny kalendar :p:):D
     
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.