Krystaly rozvratu bez beden

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Gurmán, 14/10/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Gurmán

    Gurmán User

    Zdravím,

    chci se zeptat, proč najednou nejsou v neděli o dvojnásobku z bran k dostání krystaly rozvratu? Je mi jasné, že je to tím, že nejsou bedny, tedy přeformuluji otázku: Proč nejsou bedny v neděli?

    Jde mi o to, že celý systém "krystaly o akci" je holý nesmysl, ale budiž. Doteď se v neděli daly dělat brány a získávat krystaly, teď to najednou nejde a podle kalendáře to nepůjde ani příští týden a uvidí se, jak to bude dál. Ale proč?

    Proč najednou po spojení serverů BP nutí hráče dělat x násobně víc bran k dosažení výbavy než museli absolvovat hráči dříve? Proč háže další klacky pod nohy hráčům, kteří se ke hře vrátili po letech (já), nebo ještě nestihli získat full výbavu (mnoho dalších?)?

    To načasování po spojení serverů je přinejmenším podezřelé - k hraní se vrátilo mnoho hráčů, aby viděli efekt spojení, jak jsou plné mapy. A najednou zruší akci, která umožňovala rozumným úsilím získat full výbavu?

    Ve vší úctě, tento krok nedává žádný smysl, nikomu neprospěje, mnoha hráčům ublíží a prohloubí rozdíl mezi již full loděmi a lidmi, kteří se o to snaží. 2250 krystalů na spartany není málo a já rozhodně nemám čas a prostředky (nebotuju), abych točil až stovky bran k tomu, abych toho dosáhl, když jiní to dělali při hádeskách po 30 za bránu.

    Díky za vysvětlení a snad se nejedná o trvalý jev...

    PS: "máte kalendář, bylo to vidět dopředu" neberu v potaz, v kalendáři tento týden byly chyby (dle vyjádření moderátora na chatu vám BP poslalo špatné informace a až den předem je opravili), proto jsem čekal až na to, jak se situace vyvine v neděli
     
    -baghira2- a peza50 tohle ocenili.
  2. 123812

    123812 User

    Třeba teď bude méně hráčů v GG a půjde hra hrát i v neděli. Za mě dobrý tah. Podle mě pak zase někdy dají bedny i v neděli. (Doufám, že až bude vše spojeno a budou moct řešit problémy, které se v neděli objevují :) ) Jsem zvědavý, jak to dnes bude vypadat. Ale většina lidí asi brány točí i bez krystalů... na hodnost. Tu by taky měli nějak změnit/upravit.
     
    FrOg!_Is_Back_[SvK] tohle ocenil(a).
  3. :D Ty si uplne mimo... Je niekde pisane, ze kazdu nedelu budu na 999999 % bedny, teda krystaly.. ? Nikdy a nikde to nebolo urcene. v tejto hre to je vsetko o nahode, a BP si urci, kedy da zlavy, bedny a dvojnasobky. Teda si pockas, tyzden, mesiac, mozno aj rok, kym budu v nedelu bedny.
     
  4. Mohl by někdo napsat jaké akce se myslí? Ať vím kdy jít pro krystalech. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Gurmán - netreba za tym nieco hladat, aj predtym sa uz stalo, ze neboli specialne bedne pocas nedele napriklad 28.1.

    *=piratekiller* - specialne bedne na mapach (apokalypticke, modre/cervene, obsidiany)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Arya

    Arya User

    Autor se už neozval, zřejmě více otázek nemá.

    Téma tedy uzamykám a přeji hodně úspěchů ve hře.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.