Kuiperova brána

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Ħũŗĕį, 7/9/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ħũŗĕį

    Ħũŗĕį User

    Dobrý deň chcem sa spýtať aká je velká šanca na získanie 200 000 uridia z kuiperovej brány ?
    spravil som ich totižto 6 a ani v 1 som nemal uridium....
    Je to pokazené alebo je ta náznak že už nemám do tejto umierajucej hry dávať peniaze a hrat ju ?
    ďakujem za odpoveď
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Ħũŗĕį - nie je uvedena percentualna sanca. A mal si predtym vsetky lode, ktore sa daju ziskat? Pretoze 200 000 uridia obdrzis len, ked ti padne lod a ty ju uz mas.
     
  3. *SATKO*

    *SATKO* User

    presne ako pise Punisher,musis mat vsetky lode.200 kilo uridka som uz dostal asi 6x a predsa som posledne dostal Pusat,ktorý som este nemal.Sanca je podla mna pomerne vysoka, u mna to je priblizne z kazdej 3-tej ale môze to byt len stastie
     
  4. Ħũŗĕį

    Ħũŗĕį User

    áno mám aj som predtým mal všetky
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Ħũŗĕį - ja som tych bran spravil uz viac a poviem ti to takto, stalo sa mi, ze mi 5 krat nedalo po sebe nic a potom zas 3 krat po sebe dalo 200k ucka. Mozno ti teraz par krat po sebe da odmenu a mozno nie. O tom je ta brana, ze je tam len sanca a zalezi ake stastie ma hrac.
     
  6. ZOHAN

    ZOHAN User

    Pokud zde napíšu moji černou sérii a konkrétně 16 x a 17x nic? Mezitím 1x padlo.
    Potom jsem psal na podporu, jestli se něco v bráně neměnilo a psali, že nic, že mám jen smůlu a potom mi to padlo 9x po sobě.;):p:rolleyes::rolleyes:
    Takže je to o štěstí.
     
  7. Možná že ti to štěstíčko ta podpora i trochu nakopla.
     
  8. josef402

    josef402 User

    ja delam vcil jen kuiper branu asi z 20 sem dostal 6x 200u
     
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.