Kupon

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Učeň2001, 29/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Učeň2001

    Učeň2001 User

    Zhruba před týdnem jsem si koupil pay sefe card a koupil si urka. Když ale chci zadat kód tak mi to pořád nechce uznat. Nevíte co s tím?
     
  2. |Oromë|

    |Oromë| User

    Učeň2001 pozri si toto a skontroluj ci vsetko zadavas spravne Jak a kde nakoupit PaySafeCard
    tu ti nepomozeme jedine ze by bol problem typu ze strhlo ti kredit a neprislo ti U...ale ak ti nechce uznat kod problem je v tvojej PSC

    pozri ak ti aj nadalej nebude chciet uznat kod tak bude problem s tvojou PSC...respektive si to budes musiet vyriesit s predavajucim
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Učeň2001

    Učeň2001 User

    Omlouvám se bylo to trochu jinak: Kamarád mi dal kód zato že si koupil uridium. Kód ale nejde uplatnit. Dá se s tím něco dělat? Prosím o radu nebo o vyřešení problému. Děkuji.
     
  4. |Oromë|

    |Oromë| User

    Učeň2001 ach :) ale to je nieco uplne ine.. ty myslis promocny kod ze?

    pozri si Promo kódy

    Jak se promo kód využivá?

    když od svého známého dostaneš promo kód, můžeš ho ve hře v oblasti Urídium konto využít v tvému prvním nákupu Uridia.

    cize iba pri tvojom prvom nakupe U, ak si ho uz kupoval nemozes kod pouzit
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.