Kupony ke skok cena?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ★ANDRE★, 19/6/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj piloti rád bych se zeptal kolik stoji ty kupony ke skoku za real peníze?
     
  2. Mám takový, možná mylný dojem, že prodat se nedají.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. 123812

    123812 User

  4. Ale potřebují to na jiném servru a nechce se mi to šetřit tak to koupím za peníze ale nevím za kolik si mám koupit PSC
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ★ANDRE★ - poukazky na skok sa dali ziskat napriklad zo specialnych boxikov alebo za ulohy. V obchode som si ich osobne teda este nevsimol v ponuke, cisto len poukazky na skok.

    EDIT: Tak po konzultacii s kolegami mam informacie, ze obcas sa daju kupit v obchode, ale je to len docasna ponuka a nie vzdy a co sa tyka cien, tak to musime pozistovat tie informacie priamo od BP.
     
    Naposledy upraveno: 19/6/17
  6. Warden

    Warden User

    Tak zrovna dnes jsou skoky v obchodě:

    Ceny jsou následující:
    • 200 skoků - 230 CZK
    • 600 skoků - 575 CZK
    • 600 skoků plus - 575 CKZ, navíc dostane kupující ještě 15 klíčů kořisti zdarna
     
    Greenhorn tohle ocenil(a).
  7. Warden děkují, to budu muset jít ještě vybrat peníze :D
     
  8. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Nikdy jsem je neměl potřebu kupovat, mám jich tisíce a získával jsem je ze hry ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. No jo no když hraješ na nějakém serveru kde se v klidu tahá spaceball a tak to jde si našetřit ale na GE1 to moc nejde a já se nebudu rozčilovat peněz dost :D jen mě trochu trapy že nefungují ty zety :(
     
  10. TRIXT

    TRIXT User

    *Firefox1*: Před Vánocemi jsem hrál na serveru ASIE1. Tam nebyly k dispozici ani HH ani MHH, ale ani některé běžné akce. Co se týká kupónů ke skoku, měl jsem jich neustále nedostatek. Buď je člověk musí koupit a nebo zásadně omezit hopsání po mapách. ;)
     
  11. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Hopsání si můžeš ušetřit tím, že si roztaháš po mapách zbytečné lodě a warpuješ ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    *Firefox1* - presne tak to aj ja robim, ze mam na zakladniach lode, kde mas warp zadarmo. Ale zial vela hracov je pohodlnych a namiesto warpu z dolnych na horne alebo opacne pouzivaju skoky a potom sa im raz dva minu. :rolleyes: Ked chcem napriklad na cuby a som na dolnych, tak sa prihlasim na lod na x-8 a potom si tam warpnem lod a uz ten kusok sa preletim a cestou nejaku debnu mozem otvorit alebo boxickara (war) odstrelit :) A tymto neplytvanim mam k dispozici stale tisice skokov a to nie vzdy robim tie denne ulohy na skoky ;)
     
    -baghira2- a *Firefox1* tohle ocenili.
  13. Já nemám čas se odhlásit a pak zase přihlásit a ty úkoly tam dostanu 2 tak to je zbytečné se s tím zdržovat když si vezmu par beden a mam to i vice.
     
  14. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ★ANDRE★ - styl hrania si kazdy hrac vybera sam, pokial na ulohy a warp nemas cas a lepsie je ti kupovat skoky, tak si ich kludne kup, vsak prave preto su obcas k dispozici na kupu, aby ich hraci mohli ziskat aj vo vacsom mnozstve. ;)

    Mas teda este nejake otazky k tej kupe poukazok na skok alebo to mozem povazovat za zodpovedane?
     
  15. Přesně tak každý má svoji taktiku. A můžeš to zavřít už vím to co jsem chtěl vědět všem díky za pomoc
     
  16. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.