Kupóny

Diskuze na fóru 'Diskuzní koutek' zahájená uživatelem Kerny, 26/6/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. maronon

    maronon User

    Na otázku prečo odpoviem že za účelom predaja alebo poškodenia Herného účtu.
     
  2. -baghira2-

    -baghira2- User

    nový kupón je na posledné májové dni a prvé dni júna

    Zadajte: GALAXY

    Obsah: 2 týždne Premium, Balíček výhod so zľavou 2 týždne,
    10 hodín HON-B01, 10 hodín EP-B01, 20 000 UCB-100, 50 ee

    Platné do: 6.6.2021
     
  3. petrapán

    petrapán User

    -baghira2-, To jsi dobrej, že jsi nám to zařídil. jsi nejlepší. mnohem díky
     
  4. *SATKO*

    *SATKO* User

    petrapán,nwm preco takto na Baghiho útocís.Bol by si prekvapený kolkým to ofiko unikne a stalo sa to v minulosti aj mne.Svojim prispevkom neurobil predsa nic zlé a ani sa snad nikoho nedotkol.
     
  5. Jj, tentokrát se musím -baghira2- zastat, i mě se stalo, že ofiko jsem přehlídl. Jak říká moje babička, opakování matka moudrosti.:D
     
  6. petrapán, já osobně hledám kupony jen v tomto vláknu, takže díky baghiro :D
     
  7. kentik007

    kentik007 User

    Nahodou kupon do lidlu nebude? chcem ist zajtra nakupovat tak ja len tak ci uspejem :D
     
  8. Minerva

    Minerva User

    Ahoj,
    tady je ještě aktualní kupon: GALAXY

    Obsah:
    • 2 týždne Premium
    • Balíček výhod so zľavou 2 týždne
    • 10 hodín HON-B01
    • 10 hodín EP-B01
    • 20 000 UCB-100
    • 50 energie energie

    Platné do: 6.6.2021
     
    Naposledy upraveno: 3/6/21
  9. Malek

    Malek User

  10. Pavlinka1

    Pavlinka1 User

    Taky děkuji, já o tom taky nikde v tomto vlákně nic nenašla a za chvíli to končí?:(
     
  11. Minerva

    Minerva User

  12. Pavlinka1

    Pavlinka1 User

    ;)Minerva,?? jenže já díky časovému posunu hraji hlavně v noci a na chat tam admin nic nedávaj a ten odkaz jsem asi nečetla celý až do konce, protože jsem moc líná na to. ještěže jsem se sem dnes koukla pořádně
    za to Vám moc děkuji:)
     
  13. Minerva

    Minerva User

    Tak je důležité, že to dobře dopadlo, je to i pro mne nová škola a zkušenost zde na foru odpovídat mimo sekci chat. Tak se příště polepším. :)
     
  14. samex99

    samex99 User

    Lol , ked to slečnu pani baví ta hra tak ju može hrať koľko existuje streameriek ,youtuberiek atd , to že ma k tomu nejaké pravomoci ju podla mna prispieva k tomu že ju to baví , a mal by si ju už nechať tak
     
  15. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  16. Minerva

    Minerva User

    Ahoj.
    Na našem instagramovém profilu jsme dosáhli 10 000 sledujících a to je velký milník, který je třeba oslavit. Vytvořili jsme bonusový kód pro všechny naše hráče.
    Velmi si vážíme každého sledujícího na našich herních kanálech, sociálních sítí a médií.

    Vaše BP


    Název kodu je
    : 10k

    Obsahem je: 10 000 UCB-100, 50x extra energie a10 klíčů.
    Kod je platný do 06/11 2021

    Váš team CZ/SK
     
    Naposledy upraveno: 25/10/21
  17. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  18. *SATKO*

    *SATKO* User

    Nefunguje,asi len pre vyvolených
    Chyba: Kód nie je pre tvoje konto k dispozícii.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    *SATKO* - tento kod z lootboya je mozne pre kazdy ucet pouzit len raz. Zrejme si ho uz davnejsie vyuzil.
     
    -baghira2- a *SATKO* tohle ocenili.