Kupóny

Diskuze na fóru 'Diskuzní koutek' zahájená uživatelem Kerny, 26/6/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Kupóny su dva druhy na jednom je týžden premium a druhom mesiac každý s kuponov sa da použit len raz čiže je jedno kolko ich hráč ma viužije premium učet len dva krat .
     
  2. roin01

    roin01 User

    Padl někomu v poslední době ten kód z lootboy na měsíc premia? zkoušel jsem už asi 5 účtů a pořád nic. Jinak kdyby někdo chtěl na týden: TBY9-XWXQ-U35T-0EYB
     
  3. A možem ich použit viac krat na 1 učet napr skonči premium 7dny tak si možem aktivovať dalši ???
     
  4. Warden

    Warden User

    Revenge¤of¤Hell: Osobní zkušenost nemám, ale mám dojem, že z toho co se tu psalo, nelze dvakrát použít stejný typ kupónu. Ale možná mě někdo poopraví.
     
  5. Kupony z lootboye muzes pouzit jen jednou. Jeden kupon je na 7 dni premka a druhy na 30 dni + nejake veci k tomu. Kdyz tedy pouzijes oba, tak ziskas 37 dni premia, bohuzel ten na mesic se tezko shani.

    EDIT: Vsak je to 4 zpravy nademnou :D :D :D Revenge neumi cist nebo na co se pta? :D
     
  6. Semtexx72

    Semtexx72 User

    Roin01 děkuji za ten týdenní kupon, fungoval mi právě, takže už je použitý.
     
  7. roin01

    roin01 User

    Zkoušel jsem dnes asi 20 účtů a měsíční nic, zato snad asi 30 týdenních, tady jsou některé z nich: TBY9-ZP1N-EP7K-15U7, TBY9-ZDKN-F8ZD-C38P, TBYB-A5FP-46T9-2DTF .
     
  8. Ħũŗĕį

    Ħũŗĕį User

    a su teraz nejake platne kupony ??
     
  9. svi1

    svi1 User

  10. Ħũŗĕį

    Ħũŗĕį User

    tie už niesu platne a neviem kde ich zohnať
     
  11. svi1

    svi1 User

    Ħũŗĕį zkus si tohle téma prohlídnout celé od začátku. Určitě se dočteš, odkud tyto kupóny hráči berou. Pak stačí strejda google a budeš vědět.
     
  12. Ħũŗĕį

    Ħũŗĕį User

    ale nikde nieje odkaz na túto stránku
     
  13. svi1

    svi1 User

    Ħũŗĕį odkazy na cizí stránky se na fórum nevkládají.
     
  14. Minimálne trikrát sa tu písalo, že kupón na 7 dní premka sa dá použiť len raz na jednom účte/serveri.
    Rovnako kupón na 30 dní je len jednorázový.
    Stačí takto?
     
  15. Sentiero

    Sentiero User

    Ħũŗĕ Hláška "Chyba: UNKNOWN_MODULE" znamená, že kupón byl již použit. Buď daný kód použil jiný hráč anebo se pokoušíš aktivovat stejný typ kupónu po druhé. Ostatní ti zodpověděl ChuckNorris. Myslím, že dost jasně. ;)
     
  16. Kupon jde pouzit jen 1x.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 27/10/17
  17. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Nepravdive informacie, prispevok som ti zmazal.
     
  18. Ako zistíš že píše decko ktoré by tu nemalo byť a otravuje naše životy ? Stačí pozrieť na gramatiku :mad:.
    Keď to čítam je mi z toho zle. Ospravedlňujem sa ak to bolo moc ofenzívne :rolleyes:.
    Ako to že všetci útočia na sentiero ? Ešte sorry za spam :D.
     
  19. Warden

    Warden User

    gembler11111: Na Sentiro neútočí všichni ostatní. Je to pořád jeden a tentýž človíček, jen porušuje neustále pravidla a zakládá si nové účty. Zřejmě má nějaký zdravotní problém.
     
  20. Mamina71

    Mamina71 User

    Jakou máte úspěšnost se získáním kódu na premium účet ? Ten LootBoy.de zkouším už cca měsíc a padá všechno jiné, jen ne něco použitelné pro Dark Orbit. Jako filtr toho, o co mám zájem jsem si nastavil Akční hry - předpokládám, že DO patří mezi Akce ?

    A když už jsme u těchto podivností jako jsou jakékoliv kódy obecně (svým způsobem nechápu proč vůbec jsou), tak kdesi na YT pod starším videem které postnul TerrorTheLegend píše, že měl větší počet kódů na LF4, které rozdával známým v klanu...

    Kódy na LF4 se daly získat jak ? Nebo to byla nějaká záležitost minulosti, cca rok 2015 ?
    Kdo ví, nechť poradí... předem díky :).
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).