Kupóny

Diskuze na fóru 'Diskuzní koutek' zahájená uživatelem Kerny, 26/6/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Sentiero

    Sentiero User

    Bohužel kódy na DO už nepadají tak často. Před 2 měsíci se jich dalo vytočit dost jen za pár kliknutí, teď to jde jen s těží. Ale zkoušej dál, třeba se zadaří.

    Co se týče kódů na LF4, tak ty se daly získat na Gamescomu. Ale jak píšeš, je to už dlouho. Myslím, že rok 2014.
     
  2. rumplikovi

    rumplikovi User

    vip na 7 dní
    TBYB-E9MR-VECQ-8316
    TBYB-E9S6-KHH2-VQHU
    TBYC-GT4C-FH8X-QVU0
    TBYB-EMT2-TH4D-ZYMG
    TBYC-GZRM-SAKK-8WPU
     
    Naposledy upraveno: 17/11/17
  3. Mamino, kdyz jsem to zkousel ja, tak mi taky uz nepadaly, psal jsem to tu, ze si myslim, ze uz nepadaj, ale pak prisel zas nekdo, kdo tvrdil opak atd. Tezko rict, treba se najde nekdo, kdo sem nejaky posle ;).

    To s temi lf4 u Terrora si pamatuji, take by me zajimalo kde je dostal, normalni hrac je ale urcite ziskat nemohl. Podle me je dostal treba od BP. Treba chteli, aby jim udelal mensi reklamu, kdo vi.:)

    EDIT: sry nejak jsem si nevsiml, ze jsou nademnou dalsi prispevky :D
     
  4. Ahojte ak tak som pozeral že tam aj na shakes fidget pridali kartičku ak by niekto mal bol by som rád :)
     
  5. Mamina71

    Mamina71 User

    tak už to zase padá. Zkusil jsem na LootBoy založit další účet a najednou konečně nějaké kódy na DO padly. Dám to do klanu, všechny jsou na týdenní premko. Měsiční jsou asi dost vzácné, ty jsem ještě neviděl.
     
  6. cau prosim vas nemate niekto poukazku na 30dni?
     
  7. Mamina71

    Mamina71 User

    bohužel mám volnou jen týdenní, ale tu už asi nechceš. Jen by mně zajímalo, komu ten kód na měsíční premko kdy v loterii padl - jestli to byla záležitost minulosti, nebo zda sem tam padne i v současnosti.
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  9. Niekto kto sa v tom vyzná: zavisí padnutie kupónu na darkorbit od zvoleného žánru (genres) ?
    Ak áno tak dark patrí do ktoréj skupiny akčné ?
    Alebo patrí do viacerých skupín ?
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  10. Ahojte pre dvoch hráčov sa mi ušli kupóny na 1 týždeň prémium
    TBYF-7ADH-3ZC8-XKQ8
    TBYF-7CAY-GKC8-Y0Y1
     
  11. 123812

    123812 User

    Ahoj, chtěl bych se zeptat, jak často padá to týdenní premko? Otevřel jsem desítky balíčků a nic.

    Chtěl bych ho získat, ať mám ten olej z kalendáře, ale ne a ne padnout :/
     
  12. je to individualné
     
  13. Warden

    Warden User

    123812: Někdy asi padá relativně často, jindy méně často. Mám ale dojem, že má jen omezenou platnost. Když ho vytáhneš teď a použiješ, tak ti to do konce měsíce nevyjde a další tento sedmidenní kupón již na DO použít nemůžeš. Počkal bych s tím otevíráním balíčků až ke konci měsíce.
     
  14. Nie kupón ma neobmedzenú platnosť ja som ho sem dal asi po mesiaci a fungoval.
     
  15. wertycs

    wertycs User

    Daji se sehnat kupóny jinde než na - lootboy??
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  16. Jedine obcas na Discordu, kdyz je nejaka akce, tak pridaji obcas i kupon. ;)
     
  17. Mamina71

    Mamina71 User

    123812 rád bych ti nějaký týdenní nepoužitý kód poslal (mám už navíc), ale nevím jak ti napsat privátní zprávu. Pokud to napíšu sem, tak ti ten kód klidně vezme někdo cizí (a ani to sem třeba nenapíše, že už je pak kód nepoužitelný). A protože jsi CZ2 a já CZ3, tak to nejde poslat ani ve hře.
     
  18. Warden

    Warden User

    Mamina71: Pokud máte oba dva neveřejný profil (nevidí příspěvky na něm ostatní hráči), pak ty napiš ten kód na svůj profil a já ho přepíši na profil hráče Imperátor[CZ1]. Nic lepšího mě nenapadá.
     
  19. 123812

    123812 User

    Mamina71 Nějak jsem to nesledoval to vlákno, ... Pokud máš nějaký kód navíc i teď, klidně napiš čas v kolik tu budeš a já sem přijdu :)
     
  20. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Ja by som sa tiez podelil s kodmi, ale nejak tie kody na DO nechcu padat :) Mozno len ja na to nemam prave stastie kto vie.