Kupóny

Diskuze na fóru 'Diskuzní koutek' zahájená uživatelem Kerny, 26/6/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Uz ho asi nekdo ma... :)

    btw. Jak presne to funguje? Plati i na specialni nabidky, ktere vyskakuji pri prihlaseni?
     
  2. Borat

    Borat User

    Kód musíš použiť v sekcií poukážky a pod poukážkou sa ti zobrazí "Klikni tu aby si uplatnil svoju zľavu" a hodi ta to na payment obchod takže na špeciálne ponuky pri prihlásení to neplatí.
     
  3. Aha, jasne, takze skoro zbytecnej kod pro ty, co jim vyskakuje sleva 33% po prihalseni.

    EDIT: Daval jsme ho do kuponu, uz nesel.
     
  4. Borat

    Borat User

    Tak niekto ho stihol využiť. Aspoň niekomu poslúžil.
     
  5. Naozaj nerozumiem tejto taktike BP o takéto náhodné výbery vyvolených čo niečo dostanú a iný môžu sa aj zadrhnúť a nedostanú nič. Je to pekné, hráča čo to dostane to určite poteší ale ostatných akurát tak naštve. Rovnako ako boli tie obrovské zľavy čo dostalo len zopár ľudí. Buď všetkým alebo nikomu.
     
  6. Borat

    Borat User

    Tieto kupóny boli náhodné. Ja som to dostal, ale pre mňa je nepotrebny takže som ho dal sem.

    Ďalej tie obrovské zľavy boli určené pre neaktivne účty. BP tým chcelo hráčov nejako motivovať znova hrať.
     
  7. Pravda, u tech mega slev to jeste slo, kdyz to pomohlo jen novackum. Tohle uz je docela divne, to je pravda, akorat budou hraci zase nadavat. Kde jsou ty casy, kdy obcas pristal na email nejaky kupon vsem a vsichni byli stastni. :D (az na ty, kterym kody z nejakeho duvodu nedorazily... :D)
     
  8. Borat

    Borat User

    Je to blbe, že niekomu príde a niekomu nie, ale je to taktika ktorú vymyslel BP...
     
  9. -baghira2-

    -baghira2- User

    Zase to dopadlo, presne tak ako som písal. Borat dal kód.
    Ale ten, čo ho už použil; nemal ani len toľko slušnosti; aby poďakoval a napísal, že ho už použil. Ako inak.

    Btw. ZOHAN teraz buď ten múdry. A opäť napíš, ako veľmi som sa v tom zmýlil. :eek::rolleyes:
     
    Naposledy upraveno: 29/1/18
  10. ZOHAN

    ZOHAN User

    Bohužel nerozumím řeči tvého kmene o5.
    V čom si sa zasa pomýlil?

    Nepiš ty tvoje omáčky okolo a nazývej věci konkrétními názvy a směřuj vše k jádru problému ne?
    A jestli myslíš kupony z lootboye letos, tak netuším , jestli vůbec ještě padají?
     
  11. Honzin

    Honzin User

    Ahoj ono to bylo jinak já jsem reagoval na příspěvek #121 a chtěl ho vyzkoušet a vyšlo to mám ho rezervovaný.
    Takže tímto děkuji.
     
  12. Tomas91

    Tomas91 User

    Tu máte kody ktore som dostal ja ak potrebujete ja teraz nejdem kupovať nič tak to nepotrebujem:
    PAY3-WBPM-AW4M-YECS
    PAY3-Y17A-EBXW-S8U6
     
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Chcel by som poziadat hracov, ze ak vyuziju nejake kupony, tak uz zo slusnosti by sa patrilo, aby napisali, ze kupon vyuzili. ;)
     
  14. ZOHAN

    ZOHAN User

    Tomas91? co to je za kupony a odkud pocházejí. Použil jsem je na nově založeném účtu a nezachytil jsem vůbec, co tyto kupony dávají?
    snad z toho prvního 5000 x1? Jinak jsem nic v inventáři nenašel. Možná to dává nějaký designy, ale mám tam pouze lodičku liberator.
    Na hlavním účtu mi ty kupony nefungují.
     
  15. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ZOHAN - ako uz hrac spomina, ze nejde nic kupovat aj v predoslych prispevkoch sa o tom bavili, ze sa jedna o kupony na zlavu 30% na nakup hernej meny alebo balicka;)
     
  16. ZOHAN

    ZOHAN User

    Já se bavím o kuponech od Tomas91? Nějak jsem nepoznal po aktivaci, co tyto kupony způsobují. Nic jsem nenašel v deníku ani v bilanci. Proto se ptám, co to je za kupony, odkud pocházejí a co mají dělat, nebo jak fungují?
    Ani v hangáru jsem nic nenašel, :D:eek::rolleyes:
     
  17. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ZOHAN - a ja som ti odpovedal, ze tie kupony, ktore poskytol su zlavy na nakup uridia alebo balicka.
    Sam aj dodal:
    Toto doslo ohladne tej zlavy:
    discount.jpg
     
  18. ZOHAN

    ZOHAN User

    Už jsem to snad pochopil, jak to funguje, ale na hlavním účtu mi ani jeden kód nefunguje.
    Nevíte, čím to je?
     
  19. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ZOHAN - ako nahle sa pouzije ten kod, uz sa neda viac krat pouzit, skusal som uz. Dostal si ten zlavovy kupon aj ty alebo si chcel pouzit tieto z fora?
     
  20. ZOHAN

    ZOHAN User

    Aktivoval jsem tyto kódy z fora, ale nevyužil. Na mém účtu nejdou ani aktivovat a na jiném účtu jdou aktivovat.
    Ten kód, co jsi sem dal, tak využil můj kamarád a přesto mi jde uplatnit i na jiném účtu. Akorát nepoužívám PSC, takže to pro mě nemá význam.
    https://ctrlv.cz/HnWc
     
    Naposledy upraveno: 30/1/18