Kupóny

Diskuze na fóru 'Diskuzní koutek' zahájená uživatelem Kerny, 26/6/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. DOSUPERSUNDAY a co tohle uz to opravily pac me to furt nejde a ani toho 4a 5 to neslo
     
  2. ešte nie slubili vo štvrtok tak ešte počkaj
     
  3. -baghira2-

    -baghira2- User

    Y*o*D*i*A*k*, nešlo to ani 5. 2. 2018 nakoľko som to skúšal 5 minút pred polnocou na utorok, toho 6. 2. 2018.
    No a štvrtok, už je zajtra. Takže v skratke, už len 1 deň a to opravia. Snáď to potom, bude aj lepšie. Dúfajme. ;)
     
  4. ZOHAN

    ZOHAN User

    Ale nenapsali který čtvrtek to bude ne ?:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
    A hlavně nikdo neví, jestli to bude fungovat.
    Musíme jen čekat a doufat, že se to povede.
     
  5. [flav]

    [flav] User

    tak aj mne sa to podarilo dnes odstavil som si aukciu parada ale neva aspon nasporim kredit
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  7. PanMajster

    PanMajster User

    Vcera cez helix sem pouzil kod od Tomas91. Dekuji ale ted jsem ho vyzkousel znovu zadat a uplatnit a ono to furt ide. Co to je? Muzu ho tedy zase pouzit,? neze dostanu ban
    ---------------
    PROSIM odpovi mi tu nekdo?? multipost mi spojte, tento post je kvuli tomu aby sem upozornil na moji nezodpovedzenou otazku... Dekuji
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 12/2/18
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  9. PanMajster

    PanMajster User

    ano
     
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  11. Vieš ako je to s tou trafenou husou?

    [​IMG]

    Ty tu cituješ príspevok z 06.02.2018 23:27 (t.j. utorok), vtedy kód skutočne nefungoval.
     
    pomstačernéhopantera a Sentiero tohle ocenili.
  12. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ChuckNorris - o hraca sa uz postaral kolega. Chodi sem len s jednym cielom a to navazat sa do hracky fora. Netreba na neho ani reagovat, pise sem nezmysly z uctov, nechapem jak to dakoho moze uz tak dlho bavit. :rolleyes:
     
  13. .ĹoĹ.

    .ĹoĹ. User

    zdravím
    na lootboy mi padol kupon na medium pack (leonov, 5*LF3, 5*SG3N-BO2)
    možno sa niekomu hodí.
    DTB132W6G6ZTAYH1
     
  14. Na lootboy sú nové kupóny na rok 2018 už mám dva dostanem z nich aj premium ? alebo sa mi úplne na nič ?
     
  15. MINNORIT

    MINNORIT User

    mne nič nepada :mad: teda na DO :confused: len same akcie na monitory, myšky, klavesnice a podobne blbôstky :D a samozrejme na tanky kde sa to neda použit :p
     
  16. Arya

    Arya User

    gembler11111, Ne, premium v těchto balíčcích není. Ale pokud se ti podařilo získat kod z High pack, tak tam jsou velice pěkné předměty.
     
    Naposledy upraveno: 20/3/18
  17. Kód: DTB8PE9GQ0UFEH0R

    Ship – Leonov (10.000 urka :)), LF3 Laser – 4, Shield Generator SG3NB02 – 4
     
  18. PanMajster

    PanMajster User

    Prosim je niekde napisane ake su tie odmeny z kazdeho packu podla toho ci je medium atd?
     
  19. Arya

    Arya User

    PanMajster, Podle popisu u balíčků Low Orbit Pack obsahuje Leonov, 4x LF3, 4x generátor SG3NBO2. High Orbit Pack 200 Scrap, 30 000 RSB75, 30 000 Uridium, 30 EMP1, 500EE.
     
  20. kdyby jste měli nějake kupony navíc mohl by jste mi je poslat? :D mě tam nic nepadá otevřel sem i jeden za euro a nic :D