Kupony

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Ničitel-eisr, 24/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Já měl stejný problém. Poradili mi tu, že mám přejít na g-mail ze seznamu, že to bude lepší, tak uvidíme při dalších Voucherech.
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Tak obcas moze aj to pomoct,ked hrac zmeni poskytovatela emailu.

    Su este nejake otazky k teme?
     
  3. Kubino

    Kubino Guest

    Zmena emailu pomôže len v prípade, že je problém u poskytovateľa emailu, t.j. filtrujú správy alebo ich označujú za spam prípadne je mail na čiernej listine u BP.

    Ak je však problém v nastavení odberu newsletteru prípadne z nejakého dôvodu nemá daný účet nárok na mail je jedno či si ho zmeníte alebo nie.
     
  4. Zafod

    Zafod User

    Osobně myslím že Gmail je rozhodně lepší poskytovatel než Seznam. Vzpomínám že jednou přímo Seznam ,,vyhrožoval,, že BP dá na jejich blacklist. Dokonce nějakou dobu e-maily od BP nedoručoval.
     
  5. Korben

    Korben User

    To môžem potvrdiť, tiež si na to pamätám. :)
     
  6. LSDKaktus

    LSDKaktus User

    To bych se chtěl zeptat jsem si koupil prémium a dostal jsem nějakej propagační kod ale prej je nenalezen tak co s tim...
     
  7. Korben

    Korben User

  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.