Návrhy Kurz palladia

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ™◙►Ðμçк_ÐoGeЯs◄◙™, 14/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Chcete snížit kurz PLD?

  1. ANO

    33 hlasy(ů)
    44.6%
  2. NE

    41 hlasy(ů)
    55.4%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Drift1

    Drift1 User

    -Neptun--to ano a kdo z toho bude profitovat?..jen ti co mají vše a nebo jsou nenažraní...není hrdinství sundat 4 lodě a mít hned najednou třeba 1000 palladia...ale to že si ho posbíráš...to bylo moc jednoduchý...
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. já mám 5 kapp 4 havocy a 13 kapp a ani jeden heercul ani jednu lf4 (jako mam lf4 ale jenom x boxů)... takže by to ani nic moc nebylo.. jenom by lidi postavili zetu o pár hodin dřív..
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  3. Zafod

    Zafod User

    Já bych poprosil autora o zodpovězení mé otázky.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. Ajaj ano za nas co hrajen Do uz nejakou dobu nebylo. Ale zas na druhou stranu nebylo tolik bran vsechno je vyvažene dobre . kdyz jsem si zakladal první ucet bylo tam HRAJ ZDARMA . Po čase sem zjistil jestli chci bejt brzy full tak musim platit nevim to by pak ta hra stratila svoje takhle jak to je je super nastavene chces platit plat nechces neplat ale je to na delsi dobu
     
    bhagira22, -baghira2- a danecgee tohle ocenili.
  5. Zafode promiň, já si toho nějak nevšiml.. ne nejsou žádné tabulky, ale je to hrubý odhad, na procenta :)protože když nějakou dobu čtu fórum a globální chat, tak dovím něco o hráčích :) mám to rozdělené na 4 skupiny: Hráči kterým je úplně jedno co bude ve hře nového, Hráči kterým to jedno není, ale těší se na to, Hráči kteří s tím nesouhlasí, ale přesto hrajou a hráči, kteří by nějakou velkou změnu neunesli a přestali hrát... Odhadem jsem si to napsal v procentech :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  6. PaiMei

    PaiMei User

    Osobně jsem za zrušení palladia. Ta mapa tu hru ničí, PLD a k tomu Battleray, na kterém farmí TOP hráči a není možné tam ani plnit úkoly.
    Na PLD nechodím, samozřejmě jsem to zkusil, ale protože mě to k smrti nudí, je ta mapa mimo moji pozornost. A navíc brány stavím jinak.

    K návrhu: snížit určitě ne, jak vyplývá z mého příspěvku, jedině zvýšit, ideálně zrušit. A nebo obnovit mlhu v původní podobě, kdy ubírala štíty a život a obnovit při sestřelu to, že PLD hráči nezůstane. Alespoň bych měl důvod tam letět a lovit.

    edit: jsem si teprve teď všiml, že anketa už byla uzavřena, tak se omlouvám za svůj opožděný příspěvek.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  7. Korben

    Korben User

    †MλЯØИ12345†™ Ban na fórum pre vulgárne vyjadrovanie a požiadam aj o ban na účet, na dobu určitú. Takto sa vyjadruj v nejakej žumpe ale tu sa budeš vyjadrovať slušne.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  8. Altlantis

    Altlantis User

    Paládko bych úplně zrušil... Je to mapa navíc,věčně seká a když chceš mít klid a stavět,tak to buď nepadá,nebo tam vlítne individum co si účet získa a je po srandě...
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  9. Proč najednou tolik paniky kolem paládka?
     
  10. nuz k tomuto navrhu mozem povedat len jedno a nechcel by si upravit kurz 1 paladium a 10 EE? Osobne nie som ani za zrusenie palladia ale ani za taketo ulahcenie. (ja sam som posledne tyzdne na paladku kedze mi chyba dost bran) ale isto by som kurz neznizoval. osobne si pamätam este casy ked nebolo ziadne paladko, ziadna lowka, ziaden pet, ziadny profil pilota... proste skoro nic z tohto co mame v hre. to najlepsie co si mohol mat bolo 8 iris a full fl-3 a bielou si daval 20000 a mapy boli plne na kazdom porte aspon 20-30 lodi.
     
    maronon, bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  11. Jupiter33

    Jupiter33 User

    já osobně si myslím že jeto blbost nejlepší by bylo paládium vyřadit
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  12. Kubino

    Kubino Guest

    OT zmazané, hodnotenie čo uzamknúť nechaj prosím na moderátorov.
     
  13. Altlantis

    Altlantis User

    Kubino byl to jen můj názor.To je tady snad dovolený nebo se pletu?
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  14. Kubino

    Kubino Guest

    Názor môžeš vyjadriť k návrhu, nie k zmyselnosti a uzamykaniu témat, od toho je moderátor.
     
  15. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.