květinové boxy

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem *ILoveYou*1, 17/9/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Nene, řešil jsem vyloženě ten recept na procesor. Snížení počtu kytek přišlo snad až potom.

    Edit: Odpověď z podpory mi přišla v pondělí, kytky se snižovaly ve středu..
     
  2. Bude nějaká oprava, aby se daly vyrobit mikrotranzistory a hp znovu? Nikdo kdo hned vyrobil 1 kus, tak nevěděl, že to jde jen jedenkrát. Takže přesto, že má nasbírané kytičky, jsou mu k ničemu.
     
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    *Irenka49•™* - ak pride ohladne tohto info, tak budu hraci informovani na fore.

    Delta-7925H - zial nedosiel ziadny pripis, zeby bolo obmedzenie na craftenie u nejakeho predmetu.
     
  4. Díval jsem se i na jinojazčná fóra a ani tam to v oznámeních nebylo. Pořád mě trochu mrzí, že jsem si ten recept vyplácal, ale ještě víc mě mrzí přístup podpory. Je to hra, měla by to být především zábava, ale ten pán, co sedí na podpoře (a je jedno jestli se podepisuje Miroslav nebo Michal), nemá o týhle hře ani ponětí. Ano, 2x mi vyndal někde zaseklou loď, ale jinak s ním není rozumná domluva a bud odpovídá z cesty a nebo, jak v tomhle případě, vyloženě lže. Myslím si, že podpora má fungovat úplně jinak. Čekal jsem něco jako, že to posune vejš a uvidí se...
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Delta-7925H - zial je pravda, ze mohli do oznamu uviest tuto informaciu. Ale kedze je mozne na prvy krat vycraftit v podstate kolko chces danych predmetov, tak sa moze jednat o chybu, ked to potom nejde a to bud nema byt moznost vycraftit to tak vela krat na jeden raz alebo ma hrac mat moznost ich crafit aj viac krat. Kazdopadne sa budeme snazit to posunut vyssie. Akcia bude prebiehat este dlho, tak pockame, ci sa nieco ohladne craftenia nezmeni.
     
  6. Díky. Sice v obnovení toho receptu moc nevěřím, ale sesbíraný kytky tak jako tak použiju až poslední den akce.
     
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Delta-7925H - tak uvidime, co s tym BP spravi, nastastie mas moznost si vycraftit napriklad srot a ak mas krystaly rozvratu a aurus, tak si pocraftis obsidianky a budes otvarat bedne. Ked ti padne rovnaky design na lod, ktory uz mas, tak dostanes kompenzaciu 10 000 uridia. Par takych kompenzacii a mozes si kupit procesor v obchode. Kedze ratal som, ze procesor stoji 2850 suriek a za to mas 280 srotu, co ti staci na vyrobenie 14 klucov na obsidianky a tie 4 zo 14 by mohli byt designy, ktore uz mas a ziskas uridium na kupu procesoru v obchode. Vacsina hracov si za to pocraftila prave srot.
     
  8. Karlosray

    Karlosray User

    nemuže byt vice tech kytek na mapach takhle je to hruza neco najit a když jo tak najdete 6 kytek za hodinu
     
  9. Fishbi89

    Fishbi89 User

    nemuze protoze je soudruzi s BP utipli tak jako vse na cem muze vydelat prumerny slabsi hrac
     
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.