Lag v game

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem 12kubiko12, 11/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. 12kubiko12

    12kubiko12 User

    Ja som pred chvíľkou išiel dat poslednú vlnu v game (protegit) tak som sa portol do gamy a začal si dávať protegity. Som poslal ale 5 do rohu a potom mi to laglo a zabili ma. Tak som išiel znovu a znovu som ich poslal do rohu a lag...
    Neviem co mam robiť staval som gamu hrozne dlho a teraz mam k voly lagu posledný život.
    http://www.pingtest.net/result
    /91669645.png


    http://www.speedtest.net/my-result/3223835288

    Verified Java Version

    [​IMG]
    Congratulations!
    You have the recommended Java installed (Version 7 Update 45).

    You have version 11,9,900,170 installed

    [​IMG] 72230777
    Server: CZ2
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Nieco si vynechal este: 5) Typ prohlížeče, jeho verze a bitová architektura
    A tvoj ping test nejde otvorit.
    Samozrejme nezabudaj na dolezitu vec: Tyto testy musíte provádět na bod Frankfurt
     
  3. Korben

    Korben User

    Ak nechceš prísť o bránu , tak do nej radšej nechoď kým neprídeš na to čo ti lag spôsobuje a aj potom by som si určite pre istotu jedn život do brány kúpil.
    Vlož sem všetky údaje ktoré sú popísane v následujúcom odkaze.
    Vzorový příklad nahlášení technického problému ve hře
     
  4. 12kubiko12

    12kubiko12 User

  5. Korben

    Korben User

    Ak si pripojený cez wifi , tak to skús cez kábel , ďalej by si to mal skúsiť cez iný prehliadač. Urobiť údržbu PC a po údržbe znova v hre nastaviť úložisko pre flash player.

    [​IMG]

    Ďalej si skontroluj procesy ktoré ti bežia na pozadí PC a tie ktoré nie sú potrebné pre chod PC, vypni. Skontroluj či sa ti nespúšťa vyhľadávanie aktualizácii , napr. pre antivírusový program alebo nejaké iné. Najlepšie je zakázať automatické spúšťanie aktualizácii a nastaviť na ručné. Potom treba mať pri robení brán vypnuté všetky komunikačné programy a tak isto všetky okná ktoré k hre nepotrebuješ. Hru si nastav na minimum a vypni v hre všetky zbytočné detaily.
     
  6. 12kubiko12

    12kubiko12 User

    OK ďakujem, kúpim život zajtra skúsim a dám vedieť.
     
  7. Korben

    Korben User

    Zajtra by som tam neskákal, radšej by som bránu robil cez týždeň , keď je menšie zaťaženie serverov.
     
  8. Kubino

    Kubino Guest

    Autor tu bol ale vedieť nedal, považujem tým pádom za zodpovedané.

    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.