lagy skylab :(

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem .vrah22.77.707, 14/6/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj no skrátka ať si chcy skylab vylepšit zvětšit či tak něak nejde to vždy nemam dost terblia a zbíram ho hodně dlouho.
    sbíral jsem cca 20min. a v skylabu mi napsaly že mi chybí 50 navíc jsem to počítal a dostal jsem násobně víc jak 50, jen je to smůla nevím jestly je to chyba má nebo je to něak zalagovaný ale dřív mi skylab šel a už ne :( ?




    ještě asi zakládám nové vlákno a omlouvám se ale spoměl jsem si že když dostanete jeden den 5 login bonus a je cas 0:0 - 0:40 dostanete ho zase a když jdete ještě tak ve 12:00 nebo je jedno kdy dostanete ho taky je to tedy o 200u více
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Ohladne skylabu uz bola vytvorena diskusia,tak svoje otazky smeruj do nej:
    Diskuze k tématu: FAQ - Skylab
    Navyse plati:Jedna tema = jedna otazka.A hlavne,ked su odlisne ako v tomto pripade.

    Duplicita,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.