Lagy

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ĮΜРŒЯλ†φЯ, 10/12/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. toto uz fakt nieje normalne co sa tu v nedelu , deje v branach povedzte mi ako si ma clovek uzit tuto hru ked si nevie ani len zalietat aleb z chuti spravit nejaku branu ? nehorazne lagy no nehorazne ved som v 3 vlne a uz mam iba 3 zivoty a nie, nie je to preto ze by som mal big boya s full flax trebalo by sa na to pozriet co poviete ?
     
  2. Warden

    Warden User

    ĮΜРŒЯλ†φЯ: Prosím, na jakém serveru létáš. Není to GE1? Tam jsou totiž problémy každou neděli odpoledne.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. jaritko

    jaritko User

    Je to dlhodobý problém a zatiaľ som nepostrehol žiadne oznámenie či na tom pracujú.
     
  4. ano hrávam na ge1 ale je to uz fakt moc velmi velmi velke lagy nehratelnost lvl 80/100
     
  5. Warden

    Warden User

    ĮΜРŒЯλ†φЯ: Bohužel GE1 má problém každou neděli. U BP to vědí, bohužel zřejmě netuší co s tím.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. lubenoo

    lubenoo User

    dnesna noc na g3 katastrofa zas same lagy nedalo sa vobec od 23 00 hrat 2 noci posebe hra skolabovala
     
    RedONE111 tohle ocenil(a).
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    O probleme sa uz vie, musime pockat kym to daju do poriadku. My s tym nevieme nic spravit.
    Dalej nevidim nic na riesene, kedze problemy su predane dalej na vyssie miesta.

    LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.