Oznámení Len pre info Ban je protizákonný :) Čl. 26 Ústavy SR

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Redsis, 24/9/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Redsis

    Redsis User

    Čl. 26 Ústavy SR
    (1) Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené.
    (2) Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, písmom, tlačou, obrazom alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu. Vydávanie tlače nepodlieha povoľovaciemu konaniu. Podnikanie v odbore rozhlasu a televízie sa môže viazať na povolenie štátu. Podmienky ustanoví zákon.
    (3) Cenzúra sa zakazuje.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. :D:D
    A samozřejmě máš vystudovanou legislativu:rolleyes:.
    Vyjadřovat se můžeš,ale dle pravidel,které jsou stanoveny od společnosti Bigpoint. Pokud pravidla porušíš budeš potrestán dočasně nebo trvale. Osobně si myslím,že je BP moc dobře obeznámena s legislativou jednotlivých států.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Korben

    Korben User

    Chalan, čo piješ? :D

    [​IMG]
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Redsis - Uživateli je známo, že v případě online her hraje a komunikuje s velkým počtem jiných uživatelů.. Aby byla zaručena úspěšná interakce mezi uživateli a hrou, je nezbytné dodržování pravidel všemi uživateli. Užíváním her a služeb společnosti Bigpoint uživatel vyjadřuje souhlas s herními pravidly a podmínkami účasti a uznává je jako závazné.

    Suhlasil si s podmienkami pri registracii do hry.
     
  5. moc dobre asi nie. Pokiaľ je VOP zamerané jednostranne a znevýhodnuje spotrebiteľa, považuje sa to ako neprijateľné zmluvné podmienky. Ale narovinu , kto by sa súdil kvoli banu že? :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Zafod

    Zafod User

    Ub€r_FŁaxa pěkně prosím, nahoď kde přesně VOP znevýhodňuje spotřebitele. To mne opravdu zajímá.

    Redsis za co jsi ban dostal už nenapíšeš, že... :rolleyes:. Ještě by mě zajímalo kde přesně byla porušena tvá práva.
    Trošku jsem pohledal na netu, nedalo to moc práce. A aby jsi s tím neměl práci ty, nahodím ti sem kousek dvou článků:
    Myslím, že zákony na Slovensku, budou obdobné.
    ----------------------
    Já v poslední době medovinu, co ty Korbene? :D
     
    Naposledy upraveno: 24/9/18
  7. Korben

    Korben User

    Všetko čo sa začína na "či". Či pivo, či vodku, či víno, či rum. :D :D
     
  8. Zloduch™

    Zloduch™ User

    Především bp se řídí německými zákony pokud vím a ne zákony CZ/SK tudíž když už, tak by se to řešilo podle německého práva :D
     
    Minerva a -baghira2- tohle ocenili.
  9. =Marvin=

    =Marvin= User

    Téma bez pointy, uzavřeno.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.