Návrhy Leonov design

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Jupiter33, 25/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Líbí se vám ten návrch?

Anketa uzavřena 4/12/14.
  1. ano ale něco podbného

    0 hlasy(ů)
    0.0%
  2. ano

    6 hlasy(ů)
    33.3%
  3. ne

    12 hlasy(ů)
    66.7%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Jupiter33

    Jupiter33 User

    Mám návrch všichni určitě znáte loď Leonov a jelikoš má goliath ,vengerance, citadela,aegegis
    a sperhant dost designů mohl by se vytvořit i design na leonova
    Mohl by se jmenovat a-s-t-r (astrej) a vypadal by asi takhle[​IMG]
    Výhody bonus už na všech mapách ne jenom na prvních 3map
    o 2% štítu
    o 1% výce nákladového prostoru
    Nevýhody

    cena kolem 30 000u žačátečník by si musel hodně šetřit
    snížení rychlosti o 3%
    starší hráči se budou zlobit že mají začátečníci výhodu když si to oni museli vybudovat a začátečníci skoro nic nemusí budovat
    -pogramování
    dopat na hru střední až velký
    ---------------------------------------------------------
    pokud neni vydět obrázek tak se vám omlouvám
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 25/11/14
    miša40 tohle ocenil(a).
  2. Kenny

    Kenny User

    Ahoj, návrh se mi moc líbí, né že né, ale máš tám pár chybiček(každý dělá chyby, někdo víc, někdo míň :D)
    "jelikoš"
    "vengerance"
    "aegegis" - bratr Aegis?
    "sperhant" - bratr spearhead?
    Dále bych zvětšil ty %, 2% štítu je nic(prdlajs) a 1% nákladovýho prostoru taky..
    A poslední : "Dopad na hru střední až velký"
    2% štítu velký rozdíl? Vlastně jo, máš pravdu. Těch 30kU není zanedbatelná částka :D
     
    miša40 tohle ocenil(a).
  3. Thymius

    Thymius User

    Nárvch, jelikoš, aegegis, vydět ... :D

    No, ale k návrhu. Za 30k urka koupit 2% štítu navíc a 1% nákladového prostoru? :D Začátečník, který syslí každou jednotku uridia? To opravdu? Myslím, že začátečník má leonova a řekněme maximálně 100k štítů (takže by měl 102k?) A zvětšit nákladový prostor z 1000 na 1010, to už je úplně k ničemu. Nápad zajímavý, ale provedení za mě naprosto nesmyslné, promiň :)

    Osobně si myslím, že leonov je loď pro začínající hráče, takže bych design směřoval více k použitelnosti na dolních mapách (na horních je leonov více než podprůměrná loď). Začátečník nemá šanci pozorovat změnu 2% štítů, s těmi štíty bych obecně moc nehýbal. U leonova bych spíš viděl použitelnější bonus na cargo boxy (třeba o 50%), zisk kreditů, nebo něco v tomto stylu. Však si stačí vzpomenout, osobně, když jsem začínal dělat první výbavu, zajímalo mě, jak co nejrychleji vytřískat kredity do aukce na elitní vybavení - rozhodně jsem nepozoroval, jestli mám 50k nebo 51k štítů :) Ale, to je můj poznatek :)

    E: Takže za mě ne (nehledě na příšerný pravopis ... :( )
     
    Naposledy upraveno: 25/11/14
  4. miša40 tohle ocenil(a).
  5. Korben

    Korben User

    OT post zmazaný. Klikni na odkaz ktorý ti dala spoluhráčka a prečítaj si čo sa tam píše.

    Post zmazaný, stačí použiť hlasovanie.
     
    miša40 tohle ocenil(a).
  6. Jupiter33

    Jupiter33 User

    • ok byl to jen nápad jinak jsem to vymyslel pro nováčky jinak lítám z golem jestli chcete můžu vytvořit lepší nápady
    --------------------------------------
    dobřeThymiusi tady je oprava výhody +8% štítu cena 20 000U

    + 5%nákladového prostoru
    Nevýhody -8% rychlosti

    bohužel bonus jen na 7mapách
    programování
    dopad nahru stejný jako u horního návrhu
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 25/11/14
    miša40 tohle ocenil(a).
  7. Jupiter33 nepiš dva příspěvky pod sebe, ale použij tlačítko upravit ;) Stejným způsobem bys měl upravit i svůj návrh.

    Jinak, tvůj návrh by chtěl lépe promyslet, tohle mi přijde jako nesmysl a ještě ke všemu nevýhodný :D
     
    Naposledy upraveno: 25/11/14
    miša40 a MartyCZ2 tohle ocenili.
  8. Sentiero

    Sentiero User

    Leonov už předsa svůj bonus má, tak na co ještě design? :)
     
    miša40 tohle ocenil(a).
  9. Korben

    Korben User

    Jupiter33 Lode neradime do skupín podľa nováčikov. To že máš golika , neznamená že už bude s teba vesmírne eso :D

    Golík je len plechovica, loď to je , až ak dáš do nej výbavu.

    Leon je najlepšia loď na spodné mapy pre nováčikov., ten nejaký dizajn nepotrebuje.

    Ty by si oveľa rozumnejšie urobil, ak by si si dal namiesto golika, leonova. Lepšie by sa ti strieľali NPC a mal by si aj väčšiu šancu na únik. Tvoj golík bude teraz pre lovcov len taký cukríček. :D
     
    miša40 tohle ocenil(a).
  10. Jak už tu bylo řečeno. Leonov má na starých mapách dost silné postavení. Netřeba ho zvyšovat designem. Navíc tento by bal začátečníkům absolutně k ničemu. Jak cenově, tak i účinkem.

    Teď už trochu od tématu. Co vás to v té škole učí proboha? :D Radši bych pro některé hráče do hry zavedl něco typu: "Lekce gramatiky"
     
    miša40 a Foяmi tohle ocenili.
  11. Zafod

    Zafod User

    Mno mje zarazyl jiš názef tématu. Osobně navrchuji takovéhle témata rovnou uzavýrat. Hrubku uděláme každí, ale co je moc to je příliž.

    A ta barevná hudba k tomu...​


    Btw: Leonov už teď má na dolních mapách slušný bonus, souhlasím s tím co napsal Sandy_Rivers.
     
    miša40, MartyCZ2 a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
  12. Jupiter33

    Jupiter33 User

    dobře soudím že tento návrch není dobrý prosím o locked
     
    miša40 tohle ocenil(a).
  13. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Na zadost autora uzaviram. LOCk!
     
    miša40 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.