Návrhy Lepší automatické šlechtění rudy

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ☺BLACK☺WOLFIK☺, 3/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Chcete tuto aktualizaci?

  1. Ano

    67.7%
  2. Ne

    32.3%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Pro premiérové hráče je možnost šlechtění rudy co vlastníme v lodi. Ale vyšlechti se to na nejvyšší možnou úroveň a může to dost žrát xenomit. Tudíš mě napadlo aby si hráči mohli vybrat do jaké úrovně se bude šlechtit jestli na Promerium nebo jenom prometid a duranium.
    Výhody : lepší šetření xenomitu
    Nevýhody : pro BP programování navíc
    Vyváženost : velmi malá více hráčů bude mít xenomitu dost než dříve ale né o moc a bude se více využívat zaměřovací CPU, nebo alespoň pro slabší xenomit ze začátku.
     
    bhagira22, -baghira2- a **rozárka** tohle ocenili.
  2. Drift1

    Drift1 User

    Joo xenomit mocna to ruda kterou by jsem z lodi nejradeji vyhodil...při vyšlechtění na nejvyšší urovni je nastaveno určité množství...xenomit mužeš získat z boss vetřelcu,z materializátoru galaktických bran a pirátských beden...to je návod pro hráče co ho mají málo...já si vždy poradil tak že jsem létal v masku po x-6 mapě a 4-5 mapě a bral cargoboxy po hráčích...pozor ale na to aby jste měli vypnuté cizí cargoboxy aby nedošlo k mínusové drtičce jménem čest..za mne ne.
    ČTĚTE: Než přidáte nový návrh!
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  3. Korben

    Korben User

    Skús ten svoj návrh trocha viac prepracovať.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. Stačí si dát do lodi CPU autoboost laseru, lasery upgradovat Prometidem a je po problému.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. TRIXT

    TRIXT User

    Drift1: Pochopil jsem tě tak, že xenomit nepotřebuješ. Je to správně? pokud ano, co smart bomby a instantní štít?

    ††°ρsycнατσg°††: Tvůj návrh je nesmysl. Já si myslím, že zde jde o sběr a následný prodej surovin.

    Jinak tento nápad se mi líbí a konečně bych automatiku začal používat. Stejný nápad tu již byl a to na starém fóru, bohužel, tenkrát asi neprošel: http://cs.board.bigpoint.com/darkorbit/showthread.php?t=144892&highlight=zušlechťování surovin
     
    Naposledy upraveno: 24/9/14
  6. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    A co to ma spolecneho s timto navrhem? Spis to vypada jako zacatek flame. Post smazan.
     
  7. Kubino

    Kubino Guest

    OT zmazané.
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.