Návrhy Lepší klanové bitevní stanice.

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Drift1, 7/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Jste pro?

  1. ano

    10 hlasy(ů)
    45.5%
  2. ne

    8 hlasy(ů)
    36.4%
  3. ano s upravami.

    7 hlasy(ů)
    31.8%
Vícenásobné hlasování je povoleno.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Drift1

    Drift1 User

    Po delší době a pozorování jsem došel k závěru že bitevní stanice se neoplatí.
    Proč?-postavíte ji,naskládáte moduly a hlídáte jen proto aby doletěl klan// až sem je to v pořádku// a zničil ji během pár vteřin//to už v poŘádku není//

    Muj návrh tkví v pár věcech,nebudu opisovat dlouhými frázemi ve zkratkách to bude myslím si stačit.
    Cílem je lepší udržitelnost KBS a lepší zábava s ní.

    KBS by se měla dát zničit pouze prvotním zničením modulu a až nakonec hlavní stanici.

    Samotná oprava modulu by měla být aspoň o 5 % rychlejší.

    Přidal bych možnost toho že pokud by byl opravárenský modul napaden využil by ostatní moduly ve svuj prospěch k rychlejší opravě sama sebe.//přibere si energii//.

    Stanici by měly ničit pouze klany které jsou ve fázi,,WAR,,a né cizí firma.

    Automaticky by měla stanice na dané mapě přidat ke všemu 5% navíc členum klanu//život,štíty,rychlejší oprava..//.

    Zrušit obsazování asteroidu na cizích mapách cizí firmou.

    Přidat možnost získávat moduly plně upgradované z GG brány Delta//lepší zájem o bránu a ušetření uridia//

    Pokud se odhlásí poslední člen klanu,stanice přejde do zony neutočení.

    Při prodeji rudy u KBS b sem dal možnost náhodně získat ruzné předměty jako jsou logdisk,GG,náhodně booty keys..vyjimečně uridium do počtu 100.

    Přidat odměny za udržení KBS a nastavit její udržitelnost na určitý čas//týden,3 dny..//,po tomto čase by se odměna zvedala o 5% směrem nahoru a KBS by získala o 5% na síle.
    Aby nedošlo ke kartelovým dohodám a dohadum musí KBS vykázat aktivitu na dané mapě každý den,musí za ten čas složit aspoň jednu loď k zemi,vykázat pomoc při obraně apod...Nejvyšší čas kdy by KBS mohla stát by byly 2 týdny,pak by se deaktivovala a složila.

    Hráči-trošku lepší udržení zábavy na mapě a výdělek.

    Klany-udržitelnost,odměny,navýšení štítu,života atd..s boostery adekvátní.

    B.P.-spokojenost a snad i lepší zájem o KBS,programace.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. Docela tvůj nápad ujde ,až na nějaký vyjímka... 1-Ničili by klany jen s WAR a co když ten klan nebude mít WAR to jako tam bude stát 3 měsíce ?
     
  3. P0HR0MA

    P0HR0MA User

    akoze neoplatia-mas kopec modulov na bz a cest ? tie su nepotrebne vecsinou a kazdemu je ich luto predat-dohodni sa z nejakym kamosom aj z vlastnej firmy napr.dajte si war a strilajte si navzajom tieto moduly-a este zarobite
     
  4. Drift1

    Drift1 User

    Díky za první reakce...co se týká klanu s fází ,,WAR,, tak upřímně-každej klan má nebo měl válku s jinými i kvuli obyčejnýmu nesmyslu...jsou klany který vedou válku stále tak bych o to strach neměl.Mimoto je tam daný čas orientačně pro trvání délky KBS,dal jsem tři dny,týden..to by záleželo na B.P.
    POHROMA-Co se týká tvého postu ano jsou moduly k dispozici nikdo neříká že je nemužeš využívat ale jde mi jen o návrh aspoň v několika bodech o udržení KBS-zbytek by bylo na B.P. jak se k tomu postaví..upřímně a určitě mi dáš za pravdu že některý moduly jsou k ničemu...moduly jsou celkem k ničemu bez upgradu,zvažoval jsem i možnost třeba i zrušení modulu a přímé implementace do KBS ale je zas plno hráču kteří je pracně získaly z beden.
    Co se týká ,,kamoša,, apod-no ano je tu ta možnost též ale zas je to na B.P jaký vytvoří možnosti/omezení nebo zda bude stačit ten určený čas platnosti KBS-zdá se mi to trošku férové při zavedení jedné věci-asteroid mužeš obsadit svými moduly jako každý jiný klan takže po skončení platnosti případně zničení KBS by byl na řadě klan který vložil moduly jako další,samozřejmě by musel obsadit všechny sloty jinak má smulu...čiže platnost KBS by byla jakýmsi omezením aby na tom jeden klan vydělal co nejvíc,jaký možnosti využije je opět na B.P.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. -xghost-

    -xghost- User

    Zajimave az na par vyhrad:
    1) Proc by to nemelo jit stavet na mapach cizi firmy? Nehovorim z vl. zkusenosti, ale rekl bych, ze prave toto dela KBS zajimavymi - vytvorit takovy vosi hnizdo u nepratel - skodit jim.
    2) Zajem o brany je dostatecny - plne upgradovany modul z bran, to je trochu moc.
    3) Vykazovat aktivitu znicenim 1lode/den. To by skoncili snad vsechny stanice - kdo se necha znicit nehybnym objektem, je špalek (vyjma lagu).
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  6. Drift1

    Drift1 User

    1.-eventuelně by jsem přistoupil tedy k tomu aby se cizí firma mohla předvést pouze na nových.Puvodně jsem myslel na mapách na nováčky,předsi jen by bylo nefér kdy byla cizí KBS na mapě a jednoho chudáka smazaly třeba 4 lodě najednou.:D:D...
    2.-Bral jsem to podle možnosti stavby GG delta//poměr výše uridia/GG na stavbu//,sám mám zkušenost že na poslední dílky vyklepu plno energie.:D,v podstatě částka uridia/GG co by se vrazila do stavby by teoreticky vyrovnala tu samou částku za upgrade.
    3.-Aby jsem řekl pravdu určitě se někdo najde,vždy když se postaví KBS nějaká tak ji zachvilku smažou a byl jsem kolikrát svědkem že i jedinec dorážel na lodě u stanice.:D
    Ale díky za výhrady..ještě by jsem podotknul že mužete i samy do příspěvku uvést co by jste nechal a co poslaly do pryč.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  7. -xghost-

    -xghost- User

    1. Ale vzdyt ji preci vidi na mape. Nikdo nikoho nenuti tam litat - ani novacky. Nebo to myslis tak, ze je pak vyssi koncentrace nepratelskych lodi na te mape? Max. bych vyradil x-2 mapy. Preijen, kdyz tam vidi tu stanici, tak aspon tusi, odkud cekat utok. A i bez KBS tam leta spoustu nabusenejch lovcu, co foukaj lamky na 1 ranu.

    2. To snad plati pro kazdou branu. Pro posledni dilek se musis trefit do konkretniho jednoho treba ze 100, tak je sance holt mensi. Nebo to myslis tak, ze ti prijde odmena za deltu mala?

    3. Za tim si stojim. Vem si, ze postavis stanici (a ze to asi nebude vubec jednoduche) a pak ti udela BUM jen proto, ze nikoho nesundala. Navic by se to dalo zneuzivat. Hraci firmy, na jejiz mape by KBS byla by se schvalne domluvili a neletali tam, coz by pak byl neucinnejsi zpusob jak se ji zbavit.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  8. Mě se ten návrh docela líbí

    Jen bych ponechal při starém stavbu stanic u cizích firem, s tím, že například:
    EIC stanice na MMO mapě by mohla být zničena kýmkoliv, ne jen klany, které mají s daným klanem WAR.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  9. -xghost-

    -xghost- User

    No to by kazdopadne mela byt samozrejmost - po kom to strili, ten by mel mit moznost to i znicit. Tak to ted neni?
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  10. -xghost-
    Samozřejmě že je .. ale v návrhu je zmínka o tom, že by si stanice mohli ničit jen klany se statusem války sobě navzájem :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.