Letouny.

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem D*E*V*A*S*T*A*T*O*R*, 10/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dnes asi ve 17:30 Jsem byl sestřelen a prasklo mi asi 5x iris. Ikdyž Jsem měl CPU na opravy.Měl jsem ho na obouch konfiguracich i dostatečný počet oprav. Prostě to nechápu.Tak jestli mi někdo můžete poradit co stim mam dělat.Díky za brzkou odpověď.
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  3. Psal jsem že jsem tam měl dostatečný počet.
    [​IMG] 101556605
    Diky že se na to kouknš.
     
    Naposledy upraveno: 10/2/14
  4. Korben

    Korben User

  5. Belgam

    Belgam Guest

    Ted jsme cpu testoval a pokud je v obou konfiguracich,je dostatek kuponu ,i dostatek uridia. Tak cpu opravuje.
    Bohuzel u tebe cpu nebylo.
     
  6. Mam ho tam asi už 2 týdny a nevydělával jsem ho.Tak to uz fakt nvm:(Mám ho tam ot doby co jsem ho vydražil.
    Víte jak dlouho jsem na těch 5 irisek šetřil?? A těď o ne příjít to se mi moc tedy nechce.:(
    Jen ještě jeden dotaz asi je nedostane nazpátek?
     
    Naposledy upraveno: 10/2/14
  7. Logan

    Logan User

    Bohuzial iris uz s5 nedostanes, tato vec sa da lahko skontrolovat a ako uz bolo napisane vyssie v oboch konfiguraciach si ho nemal, takze bohuzial nic s tym urobit nepojde.

    Temu povazujem za zodpovedanu a uzatvaram.

    Lock!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.