letouny?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem jednouranou13, 1/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. zdravím.ráno zapnu hru a místo letounů mi tam tančí něco mezi lebkou a mandelinkou.vůbec to nevypadá jako letoun a navíc to zatím hodně tahá a ruší oči.je to až nepříjemné.to už bude napořád,nebo je to jenom aprílový žertík?
     
  2. Drina

    Drina User

    Dnes je apríl:)
     
    IronWolf tohle ocenil(a).
  3. Lol toto ma fakt pobavilo ja mam ovce zanechavajuce čiaru z nyan cat :D :D :D
     
  4. ved je to super :) pobavilo to hned si to idem sreennuť super nápad :DDDDD
     
  5. TRIXT

    TRIXT User

    Také mě i další členy klanu po půlnoci překvapily ovečky místo letounů. :-D Než nám došlo, že je prvního, tak jsme si lámali hlavu s tím, co to má znamenat. No možná nás BP dnes překvapí i jinými "vychytávkami". ;-)
     
  6. aha tak už to chapem :D lol dobre :D
     
  7. Kubino

    Kubino Guest

    Ide o systémové označenie ***-users, ak hráč nemá obyčajné drony bude zablokovaný. Je to úmysel, žiadny prvý apríl a aspoň môžeme vidieť kto hrá poctivo a kto nie.
     
  8. TRIXT

    TRIXT User

    Tak to je průśvih. U VRU nezústane ani živáčka. ;-)
     
  9. čo je to drony ?
     
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  11. Jáj ale šak to nemá nikdo a ako to stím súvisi ?
    ----------------
    skušal som si dat inu grafiku .. a dalo mi irski ale také čudne
     
  12. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  13. šak su tam ty ovce pritom som nikdy nebotoval ani nič a občas si zahram... tak ked tam maju ti ovce všetci budeme ako zablokovani ? -__-
     
  14. Don´tCry

    Don´tCry User

    ale nebudu zablokovani :D to si len z nás Kubino robí srandu (teda dúfam :D :D )
     
  15. to by bolo primitivne :DDD tak to aj oni budu fajne :D
     
  16. Crystal

    Crystal User

    no ako 1 april na zasmiatie dobre, ale dlhsi cas sa stym lietat neda, je to taha to oci moc :) a bude to len dnes tak neviem co tu riesite

    ako ste si urcite vsimli dnes BP zvysil pocet akcii, tusim 4-5 celkovo za den

    uprimne uz mi lezu tie kazdodenne akcie na nervy, nikdo sa ich poriadne neucastni...radsej keby ich pomenili a dali raz za mesiac atraktivnejsie....tak ako v minulosti
     
  17. Kubino

    Kubino Guest

    Áno robil som si srandu ale ako vidím niekto tomu uveril :)

    Crystal tiež to tak vidím, ale by si sa čudoval včera som sa zúčastnil na Sector Control (nemenil som ani halu, bol som tam na farmárskom Aegisovi) a dosť som sa odreagoval a pobavil. Je pravda, že by som skôr prijal raz do týždňa Referee *** na celý deň miesto týchto akcii ale to by ľudí veľmi rýchlo prestalo baviť, BP sa snaží ponúknuť zábavu každej skupine hráčov a to takmer denno-denne. Každý si musí vybrať čo mu vyhovuje, čo nie to ignorovať.
     
  18. Zbytočne založená téma. Diskusia o tejto téme už je založená niekde v tom bordeli :D
     
  19. Kubino

    Kubino Guest

    Ak narážaš na tému Stihačky tak tá bola uzamknutá pre duplicitu, prvoaprílový žart sa rieši práve tuna :)
     
  20. Ufff som sa už zľakol že to navždy už som začínal byt dost nahnevaný :) uff :DDD
    ja už nastavenia upravoval :D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.