Levnější platební oblasti

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem R4B4N4J, 10/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Uvítali by jste změnu ?

Anketa uzavřena 27/4/16.
  1. Ano

    17 hlasy(ů)
    77.3%
  2. Ne

    5 hlasy(ů)
    22.7%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. R4B4N4J

    R4B4N4J User

    Zdravím,
    Navrhuji pro ČR a SVK zlepšit platební podmínky, a to z toho duvodu, že naše země má stejné platební podmínky jako Německo, Francie, Belgie atd. prostě ekonomikou o mnoho vyspělejší země.
    Donedávna měli stejnou platebku i rumuni, ale BP jim to zlevnilo o 25% !!
    A vím i o dalších státech co se jim povedlo zlevnit platebku.
    Ruská, Turecká a Madarská platebka je až o 50% levnější !!!
    Připadá Vám to fér, platit stejně jako Němci, co mají i 3x násobku naší prumerný mzdy?

    Tento návrh byl přidán na seafightu a už i na piratestorm,nechci kopírovat ale musím..Proč by ruská,turecká... platebka měla být oproti tí naší levnější?
    Takto vypadá hlasování na seafightu http://prntscr.com/aqm9ck
    http://cs.bigpoint.com/seafight/board/threads/levnejsi-platebni-oblast-pro-cr.55909/
     
  2. -baghira2-

    -baghira2- User

    R4B4N4J ano bol by som za aby sa platilo viac a nebol tu kazdy fulka za lacne prachy. Za mě rozhodně Ne.
    A proč by to nemělo být drahší? Alespoň ať se pozná, že si to dotyčný fakt zasloužil.
    Také bych chtěl poprosit o to, aby si tady nedělal z toho takový nepořádek a bordel aký si udělal na seafightu.

    Btw. taky je tu možnost bankovní převod.
     
    Naposledy upraveno: 11/4/16
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  3. Za mne mas ano. Trochu jsem nepochopil vcem dělá tento navrch bordel..... Pročetl jsem si celou diskuzi na fóru sea a žádný nepořádek jsem v te diskuzi nepostřehl. Výsledkem tam je že byl odeslán návrh na úpravy cen. Snad se to tu nezvrhne zase v debatu o platících a neplaticich hracích o tom toto hlasování vůbec ní ....
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. Zafod

    Zafod User

    Po tomhle se mi stýskalo :D. Mám pro autora tématu otázečku: když přijdeš do krámu pro 10 rohlíků, zkoušíš smlouvat o ceně? Mě osobně se zdá běžná cena 2,50 za rohlík celkem dost. A to se jedná o potravinu. Jak všichni víme, potraviny jsou pro nás životně důležité, bez jejich přísunu do naší pusinky bychom umřeli...

    Já pracuji v restauraci, na otázky zda mohu prodat levněji pěnivý mok, vždy zásadně a rezolutně odpovídám NE. Kdo ho chce levnější, ať si skočí do Kaufáče.

    Myslím, že cenová politika je záležitost prodejce.
     
  5. ddavidd11

    ddavidd11 User

    Nojo,turci jsou turci,ti měly vždy výhody a vždy je mít i budou:cool:
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  6. Korben

    Korben User

    ddavidd11, Vývoj cien je pre krajiny odvodený od ekonomiky a priemernej mzdy. Aj keď to nieje vždy úplne presné. Na Slovensku sme mali menšiu priemernú mzdu ako v Čechách a aj tak sme mali platobnú oblasť drahšiu. Skôr ako píšeš niečo o výhodách, tak si zisti priemernú mesačnú mzdu v daných krajinách. Napr. v takom Rusku, to nemajú na ružiach ustlané. ;)
     
  7. ddavidd11

    ddavidd11 User

    Ano chápu,ale jak tady kolega psal,platit stejně jako němci kteří mají i 3x větší mzdu než my to je fér?
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  8. Korben

    Korben User

    ddavidd11, Tak musíme ísť na to takto. V Prahe majú väčšie platy, ako napr. v Jihlave, ale v potravinách majú rovnaké ceny. Prečo to tak je? Tak napr. v Prahe je drahšie ubytovanie, parkovanie a podobne. Zarobia tam síce viac, ale majú aj drahšie životné náklady a to je podobné. Je to vec ekonomiky. Je vôbec fér že majú väčšie platy za rovnako vykonanú prácu? Je to fér že sused má mercedes a ja hadraplán? :D No nieje to fér. Je tak strašne veľa toho čo je nefér, že to je až nefér. Tak že fér nieje skoro nič, avšak je fér, že sa aspoň snažia upravovať ceny. ;)
     
    bhagira22, jisap123 a -baghira2- tohle ocenili.
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.