LF3 vs LF4

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem stolpeto, 17/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. stolpeto

    stolpeto User

    Dobrý deň.
    Chcel by som sa opýtať,aký je rozdiel medzi LF3 a LF4.
    Neviem to nikde nájsť. DMG,kaddencia,presnosť ...
    Ďakujem Peter
     
  2. »vojta«

    »vojta« User

  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Pozri link,ktory ti dal spoluhrac.
    V skratke LF3 ma mensi dmg len 150,ale vyssiu presnost a LF4 ma sice 200 dmg,ale mensiu presnost zasahu.Samozrejme LF4 je lepsia pre vyssi dmg,kedze na presnost mas aj PP,ci CPU.

    Este nejake otazky k teme?
     
  4. -xghost-

    -xghost- User

    Mohu mít jednu? Je známo, o kolik je LF4 nepřesnější než LF3? V TT průvodci je jen "přesnost veliká" u obou děl.
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    -xghost- - pokial sa skusa dmg,tak pri LF4 su prilis vysoke odchylky v dmg.Sam som to pozoroval pri strielani hracov,ze sa nie vzdy trafia LF4 ako je to pri LF3,tam je vyssia sanca,ze sa trafia proste,to si hraci dokazu zistit pomocou skusania dmg,ale napisat presnost daneho laseru sa neda.Ale pokial ma hrac PP a cpu na presnost,tak s LF4 spravi neskutocny dmg.
     
  6. Kubino

    Kubino Guest

    Bolo to riešené na DE fóre a prišli na odchylku cca 20% v porovnaní LF3 a LF4. Samozrejme to je odsledované hráčmi, žiadne info od BP.

    Autor sa viac neozval.

    Zodpovedané, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.