lf4 den

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem StandBye777, 8/6/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Systém, který skvěle funguje. Expresivně řečeno, programy= temná strana síly. Jsem velký fanda Star wars :D.
    Času jsem nikdy moc neměl, peněz docela dost. Taky jsem to hrál po svém, nepřijde mi divné něco si zaplatit, když je server plný děcek, které si to musí odlítat, někdo to musí dotovat, jinak by to už zavřeli.
     
    Naposledy upraveno: 10/6/19
  2. Zohan, no pýtam sa preto lebo viac krát som už videl nezrovnalost kalendára na fore a na discorde. Možno to zmenili a modi sa to tu dozvedia neskôr a potom to tu daju nikdy nevieš ale chápem čo si tým chcel povedať..


    Baghira, brať hráča ako nováčika/experta atď sa neda podla achievementov ktoré tam dali pred X rokmi a hlavne nie podla levelu, ide o znalosti v hre ktoré može mať aj hráč s lvlom 1 a nemusí ích mat ani hráš s levelom 20 (však vieme ako to chodí)
     
  3. Kdepak teda máš ten full účet, který bylo skoro zadarmo a úplně poctivý?
    Tenhle je můj, tak se ukaž.
    https://cz1.darkorbit.com/index.es?profile=BJA6o&profileCheck=M3gbR&lang=cs
    Tady nejstarší a není zabanovaný, jenom tam už nehraji
    https://cz1.darkorbit.com/index.es?profile=30swr&profileCheck=5RAzM&lang=cs
     
    Naposledy upraveno: 10/6/19
  4. fullku učet mi ukradli a riešil som to s podporou no nejdem to tu viac rozoberať.. profil by som musel dohladať a stejnak by si tam moc toho nezistil z profilu to by chcelo aby som ti z toho účtu povolil pristup to vidiet čo nemám ako, bol skoro zadarmo a bol poctivý, bolo tam len 1K hodín, čo s botom nespravíš fullku, regnutý bol minulý rok, skúsim najst ten účet a pošlem link na profil ale moc toho nezistíš :) Mám par fotiek ktoré som si robil postup v hre keď som dačo dosiahol ale nepotrebujem ta tu presviedčať o tom že sa to dá... tí čo to vedia mi dajú zapravdu tí čo nie budu buď ďalej podvádzať alebo platiť. Inak platenie v tejto hre oficialne cez hru sa vôbec neoplatí.. úprimne kto si čo kúpi keď vie že ma 1/10 toho čo má nepoctivec a ešte cáluje viacej a musí tomu stále venovať čas... proste pokial je tu možnosť podvádzať a neni trestaná tak nik nebude chciet kupovať do hry...
     
  5. Sabu.sak

    Sabu.sak User

    hele melete tu nesmysli. tahle hra je jen pro nepoctivce a platice proto se tu podvadi a delaji to lidi co odmitaji platit nebo nemaji takove qantum penez ktere full ucet vyzaduje

    tahle hra uz davno neni pro normalni free to play hrace a je silne p2w catka zakladni vybavy se od roku 2006 nekolikanasobne zvysila proto de hra do kytek a ne proto ze sou tu boti

    dneska to hraje pocet s aktivnich hracu co neplati a nebotuje 0.01% a vetsina z nich sou admini

    mas penez vic zmuzes vic:) ale na botera se nikdy nedotahnes pokud neinvestujes desetitisice

    kdyz sem hru hral nechaval sem tu ctvrt vyplaty kazdy mesic abych za rok vkuse nekolikahodinove denni driny byl prumerny hrac(me pobavuje jak si veterani stezuji na to ze novacci sou znejvyhodnenejsi nez kdy driv ze zjednodusuji hru ale v jednoduchosti je sila tehlema stiznostma na novaccky pohrbivaji hru s kecama ze oni fasrmili 3roky na prumerneho hrace ale popravde kdo hraje jednu hru v kuse deset let fanatik asi a pak skonci taky ale po 5letech.) proto co sem psal v zavorce znaci to ze kazda online hra aby vydrzela musi mit prisun novacku protoze hraci po ruzne delce hry stejnak odejdou nabazenosti a presicenosti hrou a musi byt atraktivni proto aby tahle hra prezila co nejdele musi byt prisun novacku dukazem sou cz servry ktere pomalu umirali a moc cz hracu uz to taky nehraje a forum je cimdal od roku 2014pomalu a pomalu mene prispevatelu

    tahle hra muze byt atraktivni temahle 3bodama
    -zlevnenim a zkreditovanim
    -aktivity proti boterum
    -reklamou
    -updatu je sposta to se nemusi resit
    -ale to asi uz moc nepomuze protoze de o povest hry a zamislete se nad tim jakou ma povest

    p.s.hru uz nehraju dlouho zacal sem v roce 2007 a to me stacilo co sem tu zazil
     
    Naposledy upraveno: 16/6/19
  6. Zdravím, tak som sa rozhodol dať na zohanovu radu a využit booster na prometheus lasere (booster stal 0,79 €) Na koniec to dopadlo nejak takto ( Samozrejme investícia je zatial 2,5 € - na 50 % booster v sobotu čo bol a 100 % booster za ulohy. takže žiadne P2W )

    Po skončení boostru - level 20 (skoro 21) Pet lvl 19, 20 prometheus laserov. Stálo to čas ale teraz si môžem kludne pomaličky hrať a vylepšovať skylab, dražit irisy, je tam aj nejake urko ( na 2 zety ) Takže to čo píšeš sabu.sak není vôbec pravda že by bola nejak extra pay to win...

    Hrá ma nejake pay to win prvky ktore by snad potrebovali upravit - boostre bez ktorých v pvp = smrt, a premium účet ktorý dáva sekundárnu lištu + dodatočnú... ostatne prvky v hre su čisto farmitelné zaleži či vieš čo maš v hre robiť.. ak nie potom tam kludne dávaj štvrtinu výplaty a buď priemer. Takže ohľadom toho čo píšeš že hra je P2W nesúhlasím.

    Ohľadom nováčikov súhlasím asi so všetkým... hra sa vyvýja ale okrem pár zmien čo spravili pre nováčikov za tie roky 2009-19 su nováčikovia úplne v nevýhode ako to bolo ked boli napr. len lf3.

    Preto by rozhodne mali pridať nejake prvky aby nováčik nevypol hru po 30 minútach ale aby pokračoval. Samozrejme ide aj o komunitu.
    Reklama by rozhodne pomohla. Napríklad za mna by mali dať nováčikom na začiatok niečo na štýl BSGO kódu čo tu bol.

    Ohľadom botiek.. ano hrá ma mienku toho pretože s tým nič nerobia... keď občas vidím na youtube videa a aj príspevky pod ním tak vidím že keď niekto plánuje začať hrať hru tak automaticky napíše že sa vybotuje... ide len o to že keby BP s tým dačo robí tak hráč by tak neuvažoval ale uvažoval by že bude hrať poctivo a občas si dačo kúpi do účtu.. takto BP len okráda same seba pretože botky herný uridium obchod nevyuživajú pretože urka maju kopu.. načo kupovať rôzne balíčky a uridko.. (jasne BP možno neprerába len z hladiska nezainteresovanej osoby prerába, ostatní si vedia domyslieť že zarabaju na niečom inom...) Ide o to že keby je to poriadne banované, admini by lietali a banovali ako za starých časov atď... tak by hráči prestali.. a tí čo by riskli by skončili bez účtu.. kým je to bez rizika no neber.. že... ja som zvedavý čo sa spraví ked bude klient. Hrači by začali využívať akcie ako helix, nik by sa nebál si niečo kúpit v hernom obchoe pretože vie že neni okradany a podobne...

    Aby som to zhrnul, P2W tá hra není, len pár veci by treblo zmeniť... Mali by sa viac sústrediť na reklamu a zisk nových hráčov a zároven im dať impulz a motivaciu pokračovať v tej hre že im daju dačo na začiatok a ostatným motivaciu v podobe že by vybanovali tú toxickú háveď... aj herný chat je toxický len vďaka tomu že tu ostal vo väčšine len odpad ktorý podvádza kde to ide.

    [​IMG] [​IMG]


    [​IMG]
     
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.