Liberator na 1-1

Diskuze na fóru 'Diskuzní koutek' zahájená uživatelem •ŞĦΘCK▪, 20/9/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Předem se omlouvám, ale všiml jsem, že pár lidi o tom taky psalo :).

    Vždy, když se přihlásím na mapu litá kolem základny pořád dokola ten samý liberator.
    Je tam od srpna a to 24/7 včetně restartu, prostě furt.

    Co je to za hráče prosím.

    Profil pilota
    https://cz2.darkorbit.com/index.es?profile=BgrMM&profileCheck=OYiKF&lang=cs

    Nahráno 813 hodin od 15-08-2023.

    Je tam dle herního času furt. Akorát to otravuje nechápu co tam dělá. Jestli je to vtip nebo programátorský účet.

    Je možné ho prověřit, přijde ti divné už. Lítá po stejné trajektorii a ani restarty ho nevykopnou za hry.

    Děkuji :):):)
     
    -baghira2- a *brutus* tohle ocenili.
  2. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    •ŞĦΘCK▪ zde na fóru hry to nemůžeme prověřit. Napiš na podporu hry, kde se na to kolegové můžou podívat. :)
    Jak můžeš vědět, že ho restart neodloguje?
     
    -baghira2- a Punisher tohle ocenili.
  3. Tess napíšu na podporu hry, děkuji :):).
    No protože několikrát byl restart a on tam byl i po tom, jako kdyby se ho to netýkalo. Myslel jsem, že ho restart vyhodí, ale ne :):).
    Právě jsem myslel jestli to není programátorský učet. Napíšu kolegům na podporu.

    Díky.
     
    -baghira2- a *brutus* tohle ocenili.
  4. neneman321

    neneman321 User

    •ŞĦΘCK Na PVE serveru to samé na všech x-1 liberator létajíí cik cak po základně , dnes sem si to ověřil osobně z slabšího účtu, jeden už má titul časožrout, druhý orbitální běžec, ti liberátoři ltají jen čiště po základně, nikdy sem je neviděl létat mimo základnu, dle mého je to robot...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Tohle snad vidím už 2. měsíce na GE5

    Furt lítá na základně i po retartech... první jsem si myslel že je to nějaký bug něco takového.
    Pak jsem si řekl... že to může být program který jen tak léta po mapě ale pak mě napadlo co když je opravdu program který si takto sbíra hodiny a aby mel titul... chtelo by to takove ucty proverit na tech mapach... ono defacto chybi POLICIE BP / ADMIN LODE kdysi hodne davno byli i akce setřel si svého admina a hromadné fotky se delaly a to byla zábava :D me jeden admin i pukl :D takova ta kontrola ze strany BP chybi aby litaly treba 2--3x do týdne po mapach a zkoumaly hrace ale pravda kdo by se s tim rozciloval ono kdyby vsechny ucty proverily tak by vlastne nemel kdo hrat a davat prachy :D hezky den :D

    [​IMG]
     
    -baghira2- a *brutus* tohle ocenili.
  6. Gambrinus!

    Gambrinus! User

    to samé na cz2
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. *brutus*

    *brutus* User

    SlowMode-Skywalker máš pravdu admin lodě a někdo kdo by je ovládal prostě ve hře chybí a nemuseli by banovat všechny hráče,stačilo by pár podvodníčků z top 100 klanů kteří se dokola objevují v DO stats a je až k blití že vidíš když má za 2 roky 6 banů a pořád hraje

    ----------------------------------

    teď jsou pro změnu na 1-4 a hned 4,opravdu k zblití už toto
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 10/10/23
  8. ZOHAN

    ZOHAN User

    *brutus* tohle ocenil(a).
  9. Já jich napočítal taky pět, pořádají pěkné tanečky:D
     
    -baghira2- a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
  10. ZOHAN

    ZOHAN User

    A ty víš, za co konkrétně ten nejmenovaný obdržel ty bany, že tady něco řešíš?
     
  11. *brutus*

    *brutus* User

    citace smazaná
    a mení to snad jedno za co?Pořád je to porušení VOP!!!
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 10/10/23
    -baghira2- a Tess tohle ocenili.
  12. Hlavně že BP napíše že dělaly kontrolu a zablokovaly účty které pak stejně zase pustili do oběhu..

    GE5 server
    Klan LOD jdu si jen tak z nudy ničit botky na 5-3 mapu a vidím klan co s ním mám war tak je začnu střílet a 2 vs 1 samozřejmě nehraly oni sami za sebe ale program který to měl nastavené aby když je začne někdo střílet aby ho pronásledovaly a mohly zničit.

    Jdu se podívat na 2-6 na cuby že bych si udělal a zase u jednoho cuby 6 kolotoču tak jak vidím tak to vaše banování asi vůbec nezabírá já na vašem místě jim hodím perma ban na pořád a bude klid... jo vlastně vy jim nedáte perma protože jestli vám posílají do hry prachy tak by jste přece nechtěli přijit o sponzory co by vás sponzorovaly.

    Lidi vzpamatujte se! nedávejte do hry prachy když vyvájáři s tím nic nedělají a jen dávájí do hry ptákoviny které za to nestojí.
    pokud bude VOT tento měsíce tak to hude zase event pro kolotoče a programy... BP nemá zájem něco s tím dělat je to pro ně zbytečná práce místo toho dávájí do hry kraviny a tím zatěžují servery a nejvíce zatěžují servery s hráči kteří si udělají 50 účtu a jsou buď na portu nebo na základně pak se člověk může divit když dojde na 2-3 že hra jde ale dojde na 5-3 do mlhoviny seká se to, dojde 2-6 seká se to dojde na 5-2 seká se to a důvod? kolotoče zatěžují systém
     
    -baghira2- a PaRazZziTeK tohle ocenili.
  13. ZOHAN

    ZOHAN User

    A je tak těžké uvěřit tomu, že můžeš obdržet ban na účet, aniž by jsi porušil to jejich slavné V.O.P. ?
    P.S. A nepoužívej na konci věty tolik vykřičníků, modi to nemají rádi.:)
     
  14. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    Co se týká těchto lodí, BP o tom už ví. Víc informací k tomu zatím nemáme.