Lighting

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Torres, 23/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. AnonymouS-

    AnonymouS- User

    Dobre, tak dajme tomu že sa bavíme o UBR-100, ktoré majú najvyšši DMG (na NPC) .. priemerný DMG je vo FAQ napísaný 37,500 .. keby aj platil ten bonus +5% DMG čo dáva Lightning, stále je to zvýšenie o 1875 (priemerne) .. jasné raz to tam vyletí na 45k, inokedy zas len 35k.. ale to už je to kolísanie ktoré sa týka aj laserových striel, aj rakiet.. takže to ovplyvniť nevieme.. ja len, že mi to príde zbytočné riešiť naozaj maličký DMG rozdiel
     
  2. Kubino

    Kubino Guest

    AnonymouS-

    s UBR mi to skočilo aj na 49 000 a nejaké drobné. Znovu opakujem, tu nejde o 1000 či 3000 DMG, tu ide o to, či to funguje správne a nejde len o design ale aj o boostre a formáciu.

    Btw. kolísať ti nemá čo, ak poznáš maximálnu hodnotu cez ňu to kolísať nemá ako, to ako keby si vypočítaš max DMG laserov na 60 000 a tebe to dá 68 000. To sa pár laserov trafí 3 krát po sebe alebo ako. Kolísanie znamená, že maximálna hodnota je 60 000, "minimálna" napr. cca 43 000 (to sa vypočítať presne nedá) a padá ti "x" v intervale 43 000 < x > 60 000.

    Po sviatkoch ak budú ľudia v BP budem očakávať reakciu.
     
  3. »vojta«

    »vojta« User

    jenom k tomu testování dmg raketometu
    jde to odpalovat i po jedné, když nabíjíš a odpaluješ ručně: klikneš ať se nabije a v okamžiku, kdy svítí jen jedna nabitá raketa, odpálíš.
    já osobně ale bohužel lighting nemám, takže to otestovat nemůžu.
     
    Naposledy upraveno: 29/12/14
  4. Kubino,zkoušel jsem to na designech goliath,protože jsem předpokládal,že fungují naprosto stejně jako skill designy na vegetu a vegetu jsem nechtěl překuchávat. Jinak jsem byl na jednou dmg bostru distribučním,obyč jsem od té doby ještě neměl čas vydražit,ale mám neblahé tušení že i booster by navýšil poškození raketometu,no uvidíme,až vydražím,udělám testy znovu.
    »vojta« po jednom,je to nesmysl,dělal jsem po 5 jsou tam vidět víc rozdíly,tady jde o max dmg a ten sem dosáhl vyšší na dmg designu než na štítovém,test jsem opakoval minimálně 3x vždy minimálně 30 výstřelů raketometu a vždy byl výskedek stejný.
     
  5. Kubino

    Kubino Guest

    »vojta«

    neboj, odpalovať rakety po jednej viem, ale netuším, čo mi to pomôže pri testovaní, rozdiel v DMG vidím (tak isto ako aj pri 5) len nezistím čo presne ten rozdiel vytvára.

    leaderOfcz2

    To je fajn, ja to testoval na vege a ak prídeme k záveru, že niečo DMG zvyšuje aspoň to bude pre všetky lode a designy na DMG.
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.