lightning

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem C*H*U*L*I*G*Á*N, 19/2/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravim, rad by som sa opytal preco mi bezi urychlovac ochladzovania afterburneru, ked afterburner nefunguje uz od piatku?
    Dakujem
     
  2. Korben

    Korben User

    Že by práve preto že to nefunguje ?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Takze mi budu spatne vratene boostre, ktore som nemohol vyuzit na zltej vegete, ked sa to opravi, ze?
     
  4. Korben

    Korben User

    C*H*U*L*I*G*Á*N Ty máš nejaké boostre ktoré súvisia s dizajnom vegy ?

    -Lord-JOHNNY- OT post zmazaný a žiadne , "že vraj". Chyba je nahlásená.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. asi mal na mysli boster na schopnosti.
     
  6. Ano mam, este na niekolko dni.
     
  7. Korben

    Korben User

    Len ten booster, nieje určený len na vegu. Ak by tam bola presná špecifikácia, tak by možno aj BP odškodňovalo, keď že v prípade vegy, sa jedná o globálny problém.

    Edit: Reštartom po 17tej, by mal byť problém odstránený.
     
    Naposledy upraveno: 19/2/15
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Booster sice nie je iba na vegu, ale ja lietam iba na zltej vege a kvoli nej si aj ten booster kupujem. Rozumiem sice tomu, ze to nie je iba na nu, ale mna sa tento problem dotyka maximalne a BP by mohlo zastavit tok boostra ak sa prave pouziva zlta vega, resp. spatne vratit boostre za cas odlietany na nej.
     
  9. Kubino

    Kubino Guest

    Bohužiaľ si súhlasil s VOP kde je uvedené, že hra nemusí bežať 365 dní v roku. Hráme online hru a v online svete sa chyby vyskytujú. Kompenzácia ak bude tak BP spraví globálnu, nemôže každému jednému pozerať aké ma boostre a riešiť to individuálne.

    Verím, že je to nepríjemné, tvoj feedback môžme posunúť ďalej ale akú kompenzáciu a či BP bude dávať, je len na nich.
     
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.