LightWolfCz

Diskuze na fóru 'Kdo je kdo - hráči' zahájená uživatelem LightWolfCz, 14/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Čau jsem LightWolfCz

    Jsem spíše skupinový hráč nemam rád když mě sestělují na obyčejných mapách
    podle mého názoru jsou od toho určené 2 mapy tak proč se to neodehrává tam

    no ale zpátky ke mě jsem goliath jsem přátelký a neničim koho potkám (pokud to mam za ukol nemam ne vyber) ale jina jsem spíše PVM
     
    •Ξ™TommyBCL™Ξ• tohle ocenil(a).
  2. SASFIRE

    SASFIRE User

    Tak bys měl začat je to střílečka :)
     
  3. Korben

    Korben User

    LightWolfCz preber sa , toto je hra o strieľaní a na to sú určené všetky mapy.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Zafod

    Zafod User

    Hele seznamka, tak to se přidám :D

    Čau jsem TemnýZafotdEu (jé, hehe, já vlastně můžu být DarkZafotdZunije)

    Jsem spíše samotářský hráč nemam rád když mě sestělují na PVP mapách
    podle mého názoru jsou od toho určené ostatní (1) mapa tak proč se to neodehrává tam

    no ale zpátky ke mě jsem goliath jsem nepřátelký a ničim koho potkám (vždy mam na vyber) ale jina jsem spíše NZZ



    Btw: už také mohu využít tuto sekci? Já čekám, já čekám :D
     
    postman a Respawned tohle ocenili.
  5. Korben

    Korben User

    OT post zmazaný a na multiúčet ban na fórum.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. nazdar wolfi :) taky jsem v poctate pacifista ale kdyz uz nemam zadny ukoly na npc tak co ma clovek delat :)))
     
  7. To zní jako od Srstky.Jsem hodný a přítulný,chcete mě??Ale i tak snad i ostatní tě nechají v míru hrát hru která je hlavně o střílení jiných hráčů.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  9. -baghira2-

    -baghira2- User

    Proč přátelský? Omnoho lepší je, nenechat si vzít své & nestarat sa o druhé. Každý by si měl hledět svého.
    Jinak od nikoho nic nechtít. Pak je to lepší. A své si obhájit sám.
    A také nestarat se do druhých, když to nechtějí.
    - Nerád lovím druhých pokud to není třeba; když jiný úkol bohužel není - pak lovím jen tolik, kolik je zapotřeby
    do toho daného úkolu. Nikdy né, ani o 1 víc. V tom je ta čestnost.
    - a tohle bohužel mnohým silným nebo elitným pilotum mnohokrát schází.
    Né každý má na to, aby unésl strátu rudy, od které je závislý, aby na darku prožil. (zarobil na svou loď)

    Mé krédo zní: Nech místo pod slunci darku i jinému nežli Tebe & když dáš druhým pokoj, také bys ho měl dostat.
    Pokud ten druhý zná svou soudnost. Jestli ne, pak nemá tam co hledat. A třeba mu to oplatit stejnou mincí.

    Hlavní zásadou pak je: Nerob druhým to, co nechceš; aby Ti to, Tí druhí nerobili zase oni Tebe.
    Teda, s nikým nemať nič a to isté žiadať aj od druhých. Aby to rešpektovali.
    Také, aby Ti nerušili Tvoje vlastné kruhy (súkromie - byť so sebou sám na darku); pokým to Ty sám nechceš porušiť.
    Teda, aby Ti dali tí druhí od seba pokoj. Tým myslím neliezť do nechcenej skupinky, pokým to ten druhý dotyčný fakt nechce.
    - Tohle, už je totiž vlezlosť.

    Co se týče nepřátel. Strílet ho pokaždé když už po 2 až 3xkrát nerešpektoval on Tebe, nenechal Tě být & nenechal Tě žít. Proto.
    - po první se to dá prominout, po druhí jako tak s nechteně přimhouřenýma očima, po třetí jestli ku tomu dojde - strílet ho bez milosti.
    On velice, velmi dobře věděl co činí!

    Myslel sem pod tím, nenechat si šlapat po vlastní slobodě létat na Darku. Konstatuji.
     
    Naposledy upraveno: 17/1/15
  10. -baghira2- Tak pokud se tím vším řídíš v soukromém životě, máš moji úctu. Nicméně by ses měl zamyslet nad tím, jestli je DO pro Tebe ta pravá hra.