Návrhy Likvidace sabotážníka.

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Drift1, 23/11/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Tak jako vždy..

  1. ANO

    20 hlasy(ů)
    71.4%
  2. NE

    8 hlasy(ů)
    28.6%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Drift1

    Drift1 User

    Zdravím vás..přidávám návrh na novou hru na dark orbitu.

    V současné době je vývoj a výdej drobných předmětu pozastaven z duvodu napadnutí jistými sektory.Zdá se ale že i další sektory jeví zájem a platí velké množství uridia za drobné předměty které sabotážníci kradou po našich galaxiích ve velkém.Tedy spíše lehce zmanipulovatelné a ovladatelné NPC.

    Nová zpráva:
    sabotážníci vypátráni.Jsou to piloti a kopiloti pirátských lodí saboteur.Technologie zpomalování jim nestačila tak z našich dobitých lodí odčerpal informace a infikují s nimy NPC.ti pak pusobí velké škody..

    Hra samotná.
    O co by šlo? jak již bylo zmíněno tak sabotážnící čili piloti saboteurských pirátských lodí mají nové informace k ovládání.
    Co to zpusobuje?byla rozložena informace z lodí o sběru surovin a kořisti.Právě kořist,tak drahocená pro náš vývoj se stala jejich terčem...co je nejvíc zlé že využívají ve vesmíru naše nepřátelské obludy na jejich krádeže.

    Hra samotná-o co jde?
    Hra by byla o likvidaci NPC kteří kradou boxíky,konala by se náhodně jako jiné hry a byly by větší odměny za jejich zabití.

    Příklad:
    Letíte po mapě a vidíte npc jak krade boxík,sundáte ho a odměna je vaše.

    Jak to NPC poznám?
    Zářilo by stejně jak při použití designu Diminisher akorát v jiné barvě třeba modré...šlo by o NPC co už boxíky sebralo.

    Co odměna?
    Za sestřel takového NPC je odměna 100% navrch.

    Jaký by byl výskyt?
    Na všech mapách kromě PVP a pirátu.Na každe mapě dejme tomu dva kusy s obnovením po 3 minutách.

    Co navrch?
    Z NPC by bylo možné že z něj náhodně vypadne i kořist z boxíku.

    Co utok?
    NPC by bylo 2x silnější.

    A V.I.P.?
    Na mapách cizí firmy odměna 100% navrch plus možnost získat booster na vypnutí chlazení kamikadze na čas 2 hodin případně jiné předměty jako klíče,logdisky,moduly apod.

    Byla by to hra jako každá jiná..infiltrace,TDM apod..čas konání by byl na firmě B.P.

    Hráči-Možnost získat něco navrch i pro slabší.
    Klany-no..víme jaké jsou dnes klany..hádky a zase hádky..spojko,pon,napadnutí atd..akce žádná.
    B.P.-no netuším..programace:D
     
    Naposledy upraveno: 24/11/15
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. Spartakus

    Spartakus User

    Nezní to špatně, ale booster na vypnutí kamikadze ne... Ten limit má důvody.
     
    bhagira22, -baghira2- a !W!A!N!T!E!D! tohle ocenili.
  3. Nápad sa mi páči no výhrady proti kamikaze boostu mám tiež suhlasím s tým so Spartakus.
    Ale nápad sa mi páči :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. Drift1

    Drift1 User

    Beru to čistě jako hru..v podstatě by šlo o skloubení sběru boxu a 100% odměnou která je při dni kdy vznikly bossové:D..chlazení mě napadlo jako první,čas by se mohl upravit i na pul hodiny..měl sem na mysli i to že plno hráču by křičelo že ON není ,,čistý,, ale dalo by se s tím něco dělat.Každopádně máte prostor třeba na něco jiného..napadly mě i klíče,logdisky..moduly ale jiná tvář jiná chuť.
    Edit:-tak sem to nakonec doplnil :D
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. Tento nápad sa mi páči.A ešte malá inšpiracia pre tvorcov hry-pridať k takémuto typu akcii-invazná brána,infiltracia.... nejáké zaujímavé úlohy,ktoré by sa nemuseli navzajom blokovať-prijatie úlohy.Pripadnú odmenu ponechávam na tvorcov.Možností je veľa.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  6. dobrej navrh cetl jsem a za me ano a myslim ze akce by se jeste vesla mezi akce co bezi aspon by nebylo hluche misto
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  7. -xghost-

    -xghost- User

    Ano s výhradami: 1) booster na zrušení CD kamikaze ne. 2) Nesmělo by to probíhat současně s akciovými bonus boxy, nebo by muselo být vypnuto to, že z NPC může vypadnout kořist z boxíku/ů... Nevím, jak jsou dělány bonus boxy - zda má každý pevnou odměnu a tu dostane, ten kdo to veme, nebo zda to hráči až po sebrání vylosuje odměnu. Pokud to druhé, mohlo by sbírání odměn z kradených boxů být i docela problematické.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.