Loď2

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem latanum, 23/12/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Která loď je podle vás nejlepší?

Anketa uzavřena 23/2/21.
  1. Vengeance

    14.3%
  2. Zephyr

    14.3%
  3. Goliath saturn

    0 hlasy(ů)
    0.0%
  4. Spearhead

    7.1%
  5. Spectrum

    21.4%
  6. Sentinel

    7.1%
  7. Hecate

    14.3%
  8. Centurion

    57.1%
  9. Tartarus

    0 hlasy(ů)
    0.0%
  10. Solaris

    14.3%
Vícenásobné hlasování je povoleno.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. latanum

    latanum User

    Tady dám jiné loďě, které minule nebyly.
     
  2. Které lodě vidíš nejvíce na mapách?? Tak nač ty nesmysle tady na fóru??Vyzkoušej postupně a pak uvidíš,která ti sedne.
    Hraju 14 let,ne pořád,ale všechny jsem nevyzkoušel,řídím se tím co mám a co mně vyhovuje a taky pozoruju s čím lítaj
    hráči o mnoho lepší jak já.Mám je skoro všechny až na toho kerese a batmana retarda a stejně vede solace,orcus někdy cyborg.
    Taky je důležitý jakou máš výbavu a co děláš,pokud jsi začátečník a nechceš platit tak ber co je,ale u mne vyhrává solace a na behe orcus
    momentálně.
    Taky,kdo má pořád měnit výbavu:rolleyes:;)
     
    Naposledy upraveno: 23/12/20
  3. zdarec1234

    zdarec1234 User

    Jo, ale on už udělal taky hlasování o nejlepší loď a dost lidí dalo možnost jiná loď, tak dělá další hlasování s jinými loďmi.
     
  4. No proto to píšu.Vždyť ne každej chodí na forum a taky ne každej radí dobře,máme různý názory.Osvědčená rada:
    1.DMG
    2.nějaká výdrž
    3.rychlost
    4.schopnost se taky hodí
    Každý to máme jinak,ale pokud je začátečník a nesolí prachy je zde aukce,montáž a něco vypadne z některých bran.
    Je to na dlouhou dobu tak může zkoušet co se hodí a vyhovuje.
    Když se bude držet těch bodů,(může to mít jiný pořadí),tak se dobere výsledku přeci.
    Když chce hned,ať si koupí cyborga v akci.
    Ale dobře mu nikdo neporadí musí vědět on.
    I když prachy už bych nesolil,kdo ví jak to dopadne,já už nekupuju ani prémko,už sem si svý zaplatil a s vývojem hry,který se mi vůbec
    nelíbí,si už jen užiju svou výbavu na relax.
     
  5. To máte jako při srovnání pistolí. Hledáš obranou zbraň na kotník. Nejlepší asi bude glock 42. Skvělá zbraň, malá a dostatečný zastavovací efekt. Ale těžko se dočteš, že SaB .380 AUTO (náboje z Vlašimi) nedokážou tuhle ráži vyrobit v dobré kvalitě, takže máš spoustu zádržek- nevystřelí. Jolanda říká: "vidím velký špatný". A když ti jde o život, to nechceš, že. A dávat 2x 3x víc za zahraniční náboje, a ty nejsou všude...
    Když chci něco koupit v BP, tak s tím nemám zkušenost, tak se taky zeptám a ta anketa mi dává smysl.
    Mám třeba cyborga, ale na farmení používám venom v modré barvě a modrý pet. Vždycky EIC. Mám tam přebytečnou výbavu, LF4, a diamant, taky ustřílí všechno :D.
     
    Naposledy upraveno: 23/12/20
  6. Nejlepší loď je nimesis,bude mě to věřit? Koupí si ji a bude plakat,možná ne, já plakal nad tou bídou a drahotou - suroviny a U.
    Jo anketa nemusí vypovídat,ale zatím je myslím korektní? To je slovo,dnes snad už nepoužívat.
    Prométhea jsem taky chtěl,těch beden a práce....A dnes leží v hangáru,nesedl.:(
    Venom taky dobrý,po upgr.modulech lodě, moc dobrý,leží v hangáru...:confused:
    No jestli je to jen průzkum,tak je málo hlasů,aby vypovídaly o oblíbenosti mezi hráči,však mapy ukazujou co je v oblibě, ne??
    Jinak v pohodě, jen jsem zabíjel čas.
    Přeji krásný a pohodový svátky,ať Nám pod stromečkem přibude lepší DO.;)
     
  7. latanum

    latanum User

    Z jiných lodí než v první anketě zvítězil centurion.
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    latanum - ved si v minulej ankete pridal moznost ine lode.. tak si potom mohol dat hned vsetky, aj ked casom mozno pribudne dalsia, tak zas vytvoris novu anketu, ci ako? Zial nie je mozne upravit tu anketu ani mnou, zeby som pridal nove polozky. Inak by som tuto temu mohol zrusit a v tej jeden pridat lode.
     
  9. ZOHAN

    ZOHAN User

    nová lodička ve hře=nová anketa. To dá rozum.
    Mě tam osobně chybí znovuzrozený phoenix, protože když do něj narvu ty nové upgrade moduly jako např. -3% na rychlost, +1% na štít, tak je to hned lepší.:)
     
    latanum, -Diego- a zdarec1234 tohle ocenili.
  10. zdarec1234

    zdarec1234 User

    Jasně ZOHANE, s phoenixem dáš 0,5 milionu dmg. S phoenixem všichni lítají, protože je to nejlepší loď. :-D
     
  11. -baghira2-

    -baghira2- User

    Phoenix, to vážně? I nováček dostáva lepší loď, když vstupuje do hry.
    Liberator - ten mi tady chybí. A ještě Piranha s kterou sem kdysi začínal.

    Phoenix byl dobrý, pokud ti zničili loď a došlo Ti urko, potřebné na opravy.
    Byla to doba, dávno minulá. Kdy oprava lodě činila 500 urka a na x1 se střílelo.

    Tehdy byl top, protože nebyl a není za urko, ani za kredity. Teď již nikomu nechybí.

    EDIT:
    Dnes i golíka vydražíš za několik kreditů. Pro začátečníky je lepší, začínat na
    vengeance. Když už započnete anketu, nezapomeňte ani na tyto lodě. Děkuji.
     
    Naposledy upraveno: 9/4/21
  12. -Diego-

    -Diego- User

    Já myslím, že pro
    začátečníky je dobrej
    goliath,
    ale u někoho to tak být
    nemusí.
     
  13. ZOHAN

    ZOHAN User

    zdarec1234,?? A ty dáváš některou ze svých lodí : 0,5 milionu dmg??
     
  14. -Diego-

    -Diego- User

    To má ale tentokrát pravdu, protože on nikde nepsal, že je phoenix nejlepší loď, ale říká jen, že by se do ankety měl taky zařadit, protože já potkal jednoho, který ubíral na jednu ránu 200k.
     
  15. kentik007

    kentik007 User

    Najlepšia loď kde? NPC PvP mimesis gate??? palladium, útek z boja? Eternal? Nezakladajte niečo takéto... Sám chcem každú loď najlepšie lebo každá je na niečo lepšia...
    Edit: A už keď tak kde je pusat berserker orcus? alebo autor ma len taku chabu zbierku?
     
  16. -Diego-

    -Diego- User

    Podle mě, není nejlepší ani jedna loď z ankety.
     
  17. kentik007

    kentik007 User

    Najlepšia je tá na ktorú máte najlepší modul hajaj buvaj dobrú noc. :D
     
  18. -baghira2-

    -baghira2- User

    Pro mě, je nejlepší pusat a lightning. Ale to již se opakuji.
     
  19. Over.Lord

    Over.Lord User

    Pusau je dobrej no.
     
    Beatifulperson~xy tohle ocenil(a).
  20. -Diego-

    -Diego- User

    Jak říkám, každý hráč má rád jinou loď.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.