Návrhy LOG - Hráči, kteří vás napadli

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Peter_Quincy_Taggert, 23/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Líbí se vám to?

  1. Ano

    34.4%
  2. Ne

    43.8%
  3. Možná s úpravou

    21.9%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Navrhuji, aby se do logu zapisovaly nicky všech hráčů co vás napadnou. Hlavně z důvodu větší přehlednosti, a snadnějšího rozeznání těch, kteří vyprovokovávají souboje s hráči vlastní firmy od těch co se jen brání. Stalo se mi například že jsem přijal quest na čas, když si nějaká aegiska - stejné firmy - usmyslela že mě pošimrá 4× municí. Sice mě nezničila, ale musel jsem se opravit v ZN, což mi samozřejmě zabralo příliš času, než abych mohl quest dokončit.

    Samozřejmě jsem si ve zmatku nepřečetl nick, ale později jsem viděl jak naše aegiska střílí po naší piranhe. Tedy alespoň to tak z mého pohledu vypadalo. Ale jak jsem se dozvěděl v chatu, tak ta aegiska tu piranhu healovala a střílela ve skutečnosti po enemy. Jenže jsem pořád viděl rudě, kvůli pokaženému úkolu, a napadl jsem tu aegisku v dojmu že je to daný provokatér konfliktů. V chatu jsme si však naštěstí vyjasnily co se stalo.
    Proč (ne)střílel on na mě => Nestřílel než jsem sám zaútočil.
    Proč jsem střílel já na něho => Protože jsem si myslel že na mě střílel (sřílel na mě někdo jiný) atd...

    ===============

    Nuže, co tím chtěl básník říct?
    Tomuto handrkování se o to kdo na koho střílel, by se dalo jednoduše předejít tak, že by se v logu vypisovali jména jednotlivých hráčů, kteří na vás zaútočí.

    ===============

    + Větší přehlednost

    + Méně nedorozumění - což by mohlo leckterému hráči zvednout mínění o komunitě a tím pádem i o hře


    - Nenapadá mě nic jiného než programování, a to pouze hlášky vyskakující v logu
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. Sid

    Sid Guest

    Peter_Quincy_Taggert rozhodně ne. A víš proč? U některých by ten log byl tak dlouhý, že by to systém prostě nepobral a když si to vynásobím počtem hráčů, mno asi by zhořely servery.

    Navíc kdo by se do tohoto logu díval? Ty? Pochybuji, když vidíš rudě, nic tě nezajímá a střílíš vše okolo.

    Takže hodnotím jako naprostou hloupost a zbytečné zatížení serverů.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  3. citace předchozího příspěvku smazána

    Pravda, ja tiež Log vôbec nepoužívam, zavadzia mi to na obrazovke no ak ťa dotyčný hráč čo ťa napadol zničí tak jeho Nick vidíš pekne krásne nádherne na obrazovečke :)
    Čiže nesúhlasím, ak ťa hráč napadne tak buď ho nechaj tak a uteč alebo ho nechaj tak a vráť sa v plnej sile alebo na mieste bojuj alebo sa pripoj o hodinu aby ten hráč zmizol oxidovať inde a pokračuj v úlohách :/
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 24/1/14
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. Sid

    Sid Guest

    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. Ked už tu máme tento log tak by som sa chcel opýtať ci je možne vrátit skratku klanu hracov do denniku. Este asi cca pred mesiacom ked som zostrelil hraca tak tam bola aj skratka klanu aj ked niektorý tvrdia že tam žiadna skratka klanu nikdy nebola. Viem ze vždy ked ma dal vlastný hrac dole mohol som si skopirovat z dennika nielen meno ale aj skratku klanu. Dakujem
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  6. Zafod

    Zafod User

    Vrátit to možné není, jelikož to tam nikdy nebylo.

    Btw: nechápu proč svůj dotaz taháš sem a vytváříš OT, jelikož jsi za tímto účelem již vytvořil samostatné vlákno.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  7. baty77

    baty77 User

    Jo, to je dobrej nápad, osobně se mi to hodí když se lítaj cuby, protože tam když nějakej bezmozek minuje, tak mě to děsně irituje a vytáčí... takže kdyby se tam psalo i kdo položil minu co mě hitnula, bylo by to moc fajn... a pak když v tom houfu na cubách stojíme a nějakej ,,silák" (jestli mi rozumíte) mě tam začne ždímat jak mokrej hadr, tak by se mi hodilo i jméno, abych omylem nenaklik nevinného. a pak když mě nějakej ňouma začně čílet a já se stačím portnout a nestihnu si zapamatovat jméno, tak se to pak daleko lépe řeší diplomatickou cestou...

    Edit: všimněte si, jak krásně střídám pojmenování této skupiny hráčů...
     
  8. Já mám log zapnutý permanentně a podíval bych se do něj právě proto, abych rudě vidět nemusel. Protože když nevím kdo to byl, tak mám tendenci podezřívat úplně každého se stejnou lodí.
    Navíc pokud se do logu nedíváte, tak vám může být úplně jedno jestli to tam je nebo ne => není to sebemenší důvod proč ne.
     
    bhagira22, -baghira2- a -xghost- tohle ocenili.
  9. Za mě NE ... Log by byl přecpaný .. :confused:
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  10. MeToXHD

    MeToXHD User

    Za mna ne log si 80% uživatelu nepozera kedze sa kazdy donho pozera ked prejde branu takže ne !
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  11. Kubino

    Kubino Guest

    Nevidím nejaký zmysel tohto návrhu, resp. popisované "handrkovanie". Hrajte hru, nehádajte sa po chatoch a skúste uniesť nejaký zostrel alebo naopak neoplácajte a nebudete mať problémy či má byť niečo v log-u alebo nie :)
     
  12. -xghost-

    -xghost- User

    Asi by mi to nevadilo, vždyť to tam píše všechno, co seberete (doufám, že myslím ten samý log) - tak pár útoků navíc - stejně to pak mizne za okrajem. Tak jestli mi zmizí pár řádků sebrání surovin, to mi nevadí. Ozvlášť by se mi to líbilo, kdyby se tam psaly i útoky/zničení na PETa (myslím, že to bylo i v jiném návrhu) - abych si dotyčného pak našel a ztrestal :) By měli škodilové vědět, že je za to taky může čekat něco nemilého - to je právě vtipné, že je to oplácení. A nějaké handrkování na chatu moc neznám, neb chat vpodstatě nepoužívám (s výjmkou skupinového).
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  13. Mně by se líbilo, kdyby se zapisovali do logu jen hráči vlastní firmy, kteří mně napadli, a se kterými nemám war. Log by nebyl přeplněný a já bych aspoň věděla, kdo je ten syčák, se kterým mám nevyřízené účty.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  14. Nápad se mi určitě líbí ,protože by se mi líbilo vědět , kdo si to vůbec do mě dovolil vystřelit :D :D Mít někoho na logu ze své firmy se kterým nemám válku , jak píše ∙◦●мîѕѕ»»ΛŁΣХ««²¹●◦∙ by bylo určitě přínosem .
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  15. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.