login cez GB server na GE7

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem pecko, 10/1/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pecko

    pecko User

    Ahoj, mám problém s hrou na GE7 cez anglické prihlasenie. Všetko funguje ako má len klavesové skratky vôbec nefungujú a do chatu mi nejde písať. Samozrejme neviem či je to posledný problém, ale rada čo by to vyriešila by stála za to, takže ďakujem vám za odpoveď.
     
  2. Warden

    Warden User

    Přiznám se, že mi moc jasné není to anglické příhlášení. Pochopil jsem, že ti v dané chvíl, kdy si přihlašovací stránku nastavíš na jazyk "Enhlish UK", tak ti nefunguje na herní mapě klávesnice. Chápu to dobře?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. pecko

    pecko User

    áno, som si myslel že sa kusok zle vyjadrim, ale dufal som ze ma niekto pochopi :)
     
  4. Warden

    Warden User

    Tak jsem to otestoval na GE1, kde mám testovací loď. Vše jsem měl zobrazené v angličtině i na mapě a klávesnice mi řádně fungovala. Dělá ti to tu chybu i když máš rozhraní před přihlášením nastaveno na "česky"? Zkontroloval sis v nastavení na herní mapě, že máš přiřazeny klávesy jednotlivým rychlým slotům? Již jsem zažil, že se všechny vymazaly a všude bylo "undefined".
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Na učte si nastav čestinu a prihlas sa cez tento link www.darkorbit.sk a malo by to šlapať :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Autor zrejme problem vyriesil, kedze sa dlhsiu dobu neozval.

    LOCK!
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.